Automobilių nuoma Malta

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Malta

Populiariausi Malta

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Maltos Lukos Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Malta

Auto nuoma Maltoje

Auto nuoma Maltoje

Atraskite saulėtąją Graikijos salą ir išbandykite SIXT automobilių nuomą Maltoje! Martino SIXTo 1912 metais įsteigta automobilių nuomos kompanija savo veiklą išplėtė ne tik Europoje bet ir už jos ribų, todėl išsinuomoti automobilį Maltoje, galima lygiai taip pat paprastai, kaip ir, pavyzdžiui, SIXT rent a car nuomos punkte Malaizijoje. Važinėkite su prabangiais sportiniais, lengvaisiais ar visureigio tipo automobiliais bei susipažinkite su saloje paslėptais gamtos lobiais iš arčiau. Visai nesvarbu, ar atvykote čia kelionės ar darbo reikalais - mūsų asistentai visada turės, ką Jums pasiūlyti. Išsinuomoti automobilį Maltoje galite apsilankę mūsų nuomos punktuose, kurie yra išsidėstę keletoje skirtingų salos vietų. Jums tereiks išsirinkti patinkančią automobilio klasę ir galėsite iškart leistis į nuotykių kupiną kelią. Paimtą automobilį galėsite grąžinti per 24 valandas, todėl net paskutinės kelionės akimirkos Maltoje bus ypatingos. Jei keliaujate su mažyliais, tuomet SIXT rent a car Jums pasiūlys papildomai išsinuomoti automobilines vaikiškas kėdutes. Nepaklysti kelyje padės naujausi GPS davikliai, kurie nuves reikiamu keliu ir padės pasiekti norimas vietas laiku. Taip ne tik galėsite patys suplanuoti savo kelionę, bet ir žinoti, kad nenuklydote nuo maršruto. Važinėkite, kas pusę metų naujais pakeičiamais automobiliais ir leiskite sau pajusti patogios kelionės prabangą!
Kelių eismo taisyklės Maltoje Maltos kelių eismo taisyklės nesiskiria nuo visos Graikijos, vis dėlto, išskirsime pagrindines jų, kad būtumėte labiau užtikrinti kelyje: galimas greitis gyvenvietėje 50km/h, už gyvenvietės ribų galite važiuoti iki 90 km/h, o greitkeliuose 110 - 130 km/h greičiu; saugos diržai yra privalomi, išimtys taikomos tik išskirtiniais atvejais; alkoholio vartojimas nėra toleruotinas, tačiau jeigu Jūs neperžengsite 0,2 promilių ribos - baudžiami nebūsite; važiuojamoji kelio dalis yra dešinė; vairuojant, naudotis mobiliuoju telefonu draudžiama, išskyrus tuos atvejus, kai pajungta laivų rankų įranga;Važiuokite saugiai, laikydamiesi kelių eismo taisyklių ir pasinerkite į nuostabios salos ritmą, kartu su automobilių nuoma Kretoje. Kreta - kultūros lopšys traukiantis keliautojus Atvykus į Kretą - nesunku ją įsimylėti. Nuolat kaitinanti saulė, baltos ir žydros spalvos architektūra ir gili istorinė patirtis atveria galimybę susipažinti su sala, kurioje išlikę senoviniai miesteliai, o uolėtas gamtovaizdis pakeri ir dar ilgai neleidžia jo pamiršti. Lankydamiesi čia automobiliu nesunkiai pasieksite tokias vietas, kaip Samarijos tarpeklį ar Knoso rūmus. Taip pat galėsite nuvykti į pasirinktus miestelius, jums patogiu laiku. Aplankykite salą, kurioje kadaise buvo įsikūręs pats Dzeusas. Nepamirštami potyriai ir patogi kelione su SIXT. Išbandykite jau šiandien!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Malta
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Malta?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Malta, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Malta.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Malta?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,3
Remiantis 320 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)
Kelias į „Sixt“
(4,3)
DUK apie nuomą Malta
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Malta?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Malta?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Malta

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Malta

Rodyti daugiau