Automobilių nuoma Agadir

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Agadir

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Agadiro Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Agadir

„Sixt“ automobilių nuoma Agadyre

„Sixt“ automobilių nuoma Agadyre

Patikima ir paprasta automobilių nuoma Agadyre leis kaupti marokietiškus įspūdžius patogiausiu būdu. Tarptautinės kompanijos „Sixt“ padalinyje rasite geriausių gamintojų mašinas, idealiai tinkančias ilgoms ir trumpoms kelionėms. Savo patogumui rinktis galite skirtingas automobilių klases: nuo ekonomiškų iki prabangių, su mechanine arba automatine pavarų dėže. „Sixt“ rent a car – nepamainoma paslauga keliaujant savarankiškai. Agadyras – vienas iš Maroko miestų, kuriame mašina itin praverčia. „Sixt“ auto nuoma padeda lengvai pasirūpinti visais keliavimo svečioje šalyje poreikiais. Patikimą, ekonomišką, vos kelių mėnesių amžiaus automobilį galite išsinuomoti net jei esate jaunesni nei 25 metų. Svarbiausia tam, kad galėtumėte pasinaudoti paslauga – tarptautinės vairavimo teisės, pasas ir mokėjimo kortelė. Norėdami išsinuomoti automobilį Agadyre, tiesiog rezervuokite vieną iš svetainėje pateiktų mašinų kategorijų. Į iš anksto sutartą vietą bus pristatytas laisvas tos kategorijos automobilis. Tam, kad Marokas paliktų geriausius įspūdžius, verta „Sixt“ mašinos nuomą papildyti kitais privalumais. Pavyzdžiui, jums paskirtas automobilis gali būti paruoštas pagal mažųjų poreikius – mobilios vaikiškos kėdutės kelionę pavers ypač patogia. Papildomo sklandumo vairuojant suteiks navigacinė GPS įranga. Jei planuojate keliauti toli už Agadyro ribų, praversti gali ir automobilių nuoma su vairuotoju.
Vairuokite Agadyre su „Sixt“ Agadyras pasižymi moderniais, tačiau lėtais, dažnai perpildytais ir ne visuomet saugiais autobusais. Geriausia alternatyva tokiam transportui – išsinuomoti automobilį Agadyre. Vairuojant neseniai iš gamyklos išriedėjusią mašiną dėl komforto, greičio ir saugumo nekils jokių rūpesčių. „Sixt“ rent a car privalumai leidžia neribotai mėgautis visomis Agadyro vilionėmis. Automobiliu lengvai pasieksite paplūdimius ir žavingus gamtos kampelius. Nuostabūs reginiai laukia nacionaliniame Souss-Massa parke, Paukščių slėnyje. Pažintis su čia gyvenančiais sparnuočiais patiks ir vaikams. Marokas žymus savita architektūra ir menais. Jais galite pasigėrėti nuvykę į municipalinį muziejų ir Jardim de Olhao parką. Taip pat verta nuvažiuoti iki Kasbah – kalvos, saugančios tvirtovės griuvėsius. Beje, nuo čia atsiveria tobula panorama. Apžiūrėję kurorto turtus, nukeliaukite ir toliau. Juk automobilių nuoma Agadyre – ideali paslauga pažinčiai su visa egzotiškąja šalimi.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Agadir
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Agadir?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Agadir, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Agadir.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Agadir?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Agadir. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,8
Remiantis 130 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Dacia Dokker
Dacia Dokker
Jeep Renegade
Jeep Renegade
Fiat 500 Aut.
Fiat 500 Aut.
Dacia Lodgy Steep Way
Dacia Lodgy Steep Way
DUK apie nuomą Agadir
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Agadir?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Agadir?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Agadir?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Agadir

Rodyti daugiau