Automobilių nuoma Agadiro Oro uostas

 

Kelias į Agadiro Oro uostas padalinį

Adresas

Agadir Airport, 80000 Agadir Maroc, Marokas
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:00
Valstybinės šventės
07:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Agadiro Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Agadiro oro uoste Maroke  (Agadir – Al Massira Airport)

SIXT automobilių nuoma Agadiro oro uoste Maroke  (Agadir – Al Massira Airport)

Atraskite Maroko spalvas su SIXT automobilių nuoma Agadiro oro uoste! 1912 metais Martinas Sixtas atrado sėkmingo verslo modelį: jis įsteigė automobilių nuomos kompaniją, kuri sėkmingai plėtoja savo veiklą iki šių dienų. SIXT RENT A CAR pasižymi itin aukšta paslaugų kokybe ir dėmesiu kiekvienam klientui, todėl išsinuomoti automobilį Agadiro oro uoste renkasi vis daugiau į Maroką atvykstančių keliautojų. Tai patogu ir paprasta, nes Jums tereikia išsirinkti mėgstamą automobilių klasę. Šiame oro uoste siūlomi ne tik lengvieji ir universalai, bet ir kupė, kabrioletai ir SUV automobiliai. Nerimaujantiems dėl nepažįstamų kelių –išsirinktos klasės automobilyje įmontuosime GPS daviklius. Šalį galėsite tyrinėti užtikrintai ir be jokių keblumų! Auto nuoma Agadire – puikios kelionės pradžia!
Automobilių nuoma Agadiro oro uoste –  komforto mėgėjams! Agadiro oro uostas (AGA) dažnai vadinamas ir AL Massira vardu. Tai tarptautinis oro uostas, vykdantis daug skrydžių į įvairias pasaulio šalis, todėl išsinuomoti automobilį Agadiro oro uoste renkasi vis didesnis keliautojų būrys. Prisijunkite prie jų ir išbandykite SIXT RENT A CAR paslaugas. Paimtą automobilį galėsite grąžinti per 24 valandas, o automobilių nuomos padalinį rasite pačioje oro uosto teritorijoje. Visi patogumai vienoje vietoje: išbandykite tai dabar ir lengvai įveikite 25 kilometrus, kurie driekiasi nuo oro uosto iki miesto centro!
Agadiras – Atlanto vandenyno pašonėje įsikūręs miestas! Šiame Maroko mieste galite ne tik džiaugtis plačiais paplūdimiais ir skaidriu vandenyno vandeniu, bet ir susipažinti su tikrąja marokietiška kultūra. Norėdami pamatyti egzotišką gamtą – nuvažiuokite iki Souss Massa nacionalinio parko, kur galėsite išvysti flamingų gyvenamąją vietą, pasigrožėti aukštomis, balto smėlio kopomis. Nuostabūs kraštovaizdžiai yra viena priežasčių, kodėl tiek daug žmonių vyksta į Agadirą. Ištroškusiems ekstremalių nuotykių, rekomenduojame nuvykti iki Krokodilų parko. Ten stebėsite milžiniškus roplius iš labai arti. Skonių ir kvapų mėgėjams siūlome apsilankyti naktiniame turguje, kur atsiskleidžia tradicinis Marokas ir jo spalvos. Keliaukite su SIXT ir mėgaukitės puikiai praleistu laiku!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Agadiro Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Agadiro Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Agadiro Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Agadiro Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Agadiro Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 165 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Jeep Renegade Aut.
Jeep Renegade Aut.
Fiat 500 Aut.
Fiat 500 Aut.
Dacia Dokker
Dacia Dokker
Dacia Lodgy Steep Way
Dacia Lodgy Steep Way
Jeep Compass
Jeep Compass
Jeep Renegade
Jeep Renegade

DUK apie nuomą Agadiro Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Agadiro Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Agadiro Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Agadiro Oro uostas

Rodyti daugiau