Automobilių nuoma
Fes
Žlugimas
Marokas // Fes
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Fes: Sixt automobilio nuoma internetu

Prabangių automobilių nuoma Fese – paslauga, kuria verta pasinaudoti kiekvienam savarankiškam Maroko svečiui. Išskirtinės mašinos nuomą ypač geromis sąlygomis siūlo tarptautinės rinkos lyderė „Sixt“. Su „Sixt“ rent a car galite mėgautis neribotomis keliavimo galimybėmis. Ypatingus įspūdžius užtikrina didžiulis automobilių su automatinėmis ir mechaninėmis pavarų dėžėmis parkas. Ekonomiškos ir stilingos, greitos ir komfortiškos „Sixt“ mašinos – tai, dėl ko auto nuoma Fese yra geriausias būdas keliauti.

 
 • Fesas Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Fez Int. Airport
  30000 Fes

  Pi. - Se.07:00 - 23:00
  Nedarbo diena07:00 - 23:00

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Fesas Traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Almohades Avenue
  30050 Fes

  Pi. - &#.09:00 - 19:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

„Sixt“ automobilių nuoma Fese

Išsinuomoti automobilį Fese gali visi bent 21 metų amžiaus vairuotojai. Svajonių automobilio kategoriją galite rezervuoti tiesiog internetu. Konkretus mašinos modelis parenkamas „Sixt“ darbuotojų. Jie pristato jums paskirtą automobilį į iš anksto nurodytą miesto vietą.

Fesas – senąją arabų atmosferą išlaikęs miestas. Nors jame yra ir naujasis rajonas su plačiais keliais, rizika paklysti egzistuoja. Nusprendę išsinuomoti mašiną, paslaugą galite papildyti naudingais privalumais. Vienas jų – puikiai veikiantis GPS įrenginys. Greičiau pasiekti kelionės tikslus galima ir pasirūpinus automobilių nuoma su vairuotoju. Tokiu būdu sklandžiai gali būti apkeliautas ir visas Marokas.

Vairuokite Fese su „Sixt“

Automobilių nuoma Fese suteikia geriausias galimybes keliauti savarankiškai. Vairuodami mašiną, neturėsite derintis prie viešojo painių transporto maršrutų ir taisyklių. Keliaujantiems automobiliais įspūdžius garantuoja ir pats Fesas, ir jo apylinkės.

Jei Marokas labiausiai žavi savo autentika, nusivilti Fesu tikrai neteks. Rekomenduojame nuvažiuoti iki medinos. Tarp klaidžių, arabiškas paslaptis saugančių gatvių pagal senąsias amato tradicijas tebedirba odaminiai. Skaičiuojama, kad šiai technologijai daugiau nei 9000 metų. Senamiestyje aptiksite ir įspūdingus marokietiškus turgus, tiesiog svaiginančius spalvomis, garsais, kvapais bei skoniais. Autentišką meną, kultūrą apžiūrėkite Batha muziejuje, įkurtame nuostabiuose rūmuose.

Medersa Bou Inania, el–Attarine, el Sahrij ir Karujino mečetės – puikūs ištaigingos marokietiškos architektūros pavyzdžiai. Nuvažiuoti verta ir prie karališkųjų rūmų Dar el Makhzen. Taip pat pasinaudokite „Sixt“ rent a car suteikiama galimybe apžiūrėti apylinkes. Meknese ir Voliublyje rasite buvusių Maroko bei Mauritanijos sostinių pėdsakus.

Sprendimas išsinuomoti automobilį Fese idealus, jei norite patirti kuo daugiau autentiškų įspūdžių. „Sixt“ paslaugos leis gėrėtis Maroku tiek, kiek tik geidžia širdis. Prabanga ir komfortas – dalykai, kuriuos su šia kompanija suderinsite ypač lengvai.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas