Automobilių nuoma
Nador
Žlugimas
Marokas // Nador
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Nador: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Nadore yra patogiausias būdas šiam Maroko miestui pažinti. Naudodamiesi „Sixt“ rent a car privalumais, galite mėgautis prabangių, neseniai pagamintų automobilių vairavimu. Jie idealiai tinka tiek verslo, tiek poilsinėms kelionėms. Savo patogumui galite rinktis mašinas su mechaninėmis arba automatinėmis pavarų dėžėmis. Ekonomiškų, stilingų, galingų auto nuoma leis jaustis solidžiai ir komfortiškai kur bevažiuotumėte.

 
 • Nador Oro Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Aeroport Nador Laroui
  62000 Nador

  Pi. - Se.07:00 - 23:00
  Nedarbo diena07:00 - 23:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

„Sixt“ automobilių nuoma Nadore

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija „Sixt“ savo veiklą pradėjo dar 1912 m. Šiandien Marokas yra viena daugelio šalių, kuriose galite mėgautis išskirtinėmis nuomos paslaugomis. Dienos, savaitgalio, savaitės ar ilgesniam laikotarpiui siūlomi sedanai, visureigiai ir furgonai.

Išsinuomoti automobilį Nadore galite ir tuomet, jei dar nesulaukėte 25–ojo gimtadienio. Minimali amžiaus riba „Sixt“ paslaugoms – 21 m. Taip pat būtinos tarptautinės vairavimo teisės, pasas. „Sixt“ suteikia galimybę rezervuoti geriausiai tinkančią automobilių kategoriją, o markės ir modelio parinkimu rūpinasi padalinio darbuotojai.

Tam, kad Nadoras ir jo apylinkės paliktų geriausius įspūdžius, pagrindinę nuomos paslaugą galite papildyti kitais privalumais. Jei mieste lankotės pirmą sykį, pravers navigacinis GPS įrenginys. Nevaržomai mėgautis vairavimu padės ir papildomas mašinos draudimas. Kartu atostogaujančių vaikų saugumą užtikrins automobilinės vaikiškos kėdutės. Šios aktualios paslaugos kelionę pavers dar sklandesne ir malonesne.

Vairuokite Nadore su „Sixt“

Visas Marokas pasižymi nebloga viešojo transporto sistema. Tačiau kaip ir kitur, Nadore dažnai tenka susidurti su perpildytomis, lėtai judančiomis, naktį nevažiuojančiomis transporto priemonėmis. Siekiant išvengti šių nepatogumų, automobilių nuoma Nadore yra patikimiausias sprendimas.

Su „Sixt“ rent a car geriausius Nadoro paplūdimius lengvai pasieksite bet kuriuo paros metu. Ypatingo dėmesio verti El Kalato, Charrano paplūdimiai ir Mar Chicos lagūna. Čia galite ne tik mėgautis marokietiška saule, bet ir išmėginti vietos vandens sporto galimybes.

Jei norite pamatyti viso miesto panoramą, užkilkite į Monte Gurugu kalvą. Nadoras pašonėje turi kuo nustebinti ir gamtos entuziastus. Netoliese esantis Kariet Arkmane kaimelis yra tikra paukščių stebėtojų meka. Pasirinkimas išsinuomoti automobilį Nadore leis ieškoti įspūdžių ir toliau už miesto ribų. Marokas kupinas stebuklų, o su „Sixt“ mašinomis juos atrasti – patogiausia.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas