Automobilių nuoma
Rabat
Žlugimas
Marokas // Rabat
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Rabat: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Rabate atveria galimybes visoms savarankiškų keliautojų privilegijoms. Viena stambiausių rinkos kompanijų „Sixt“ rūpinasi, kad vairuodami patirtumėte išskirtinių įspūdžių. Prabangūs, stilingi, galingi neseniai pagaminti automobiliai – puikus pasirinkimas poilsiui ir verslo susitikimams. Su papildomais „Sixt“ rent a car privalumais saugi, smagi ir patogi bus net ilgiausia kelionė.

 
 • Rabato-Sale Oro Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Rabat Sale Airport
  11025 Rabat (Morocco)

  Pi. - Se.07:00 - 23:00
  Nedarbo diena07:00 - 23:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Rabat/Delivery Service

  Sixt Automobilių nuoma
  Delivery Service
  . Rabat (Morocco)

  Pi. - Pe.08:30 - 12:30
   14:30 - 18:30
  &#.08:30 - 12:30

  Paėmimas 24 val. per parą
  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

„Sixt“ automobilių nuoma Rabate

Dėl plačios „Sixt“ automobilių pasiūlos Marokas gali būti pažintas itin patogiai. Dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikotarpiui galite išsinuomoti sedaną, džipą, furgoną. Prabangios ar ekonominės klasės mašinos gali būti pasirenkamos pagal pavarų dėžės tipą.

Išsinuomoti automobilį Rabate iš „Sixt“ galima nuo 21 m. amžiaus. Internetu tereikia rezervuoti pageidaujamą kategoriją, o konkretus modelis bus parinktas „Sixt“ padalinio komandos. Mašina pristatoma į iš anksto nurodytą vietą – prie oro uosto, viešbučio ar kitur.

Papildomas automobilio draudimas, patikima GPS įranga – vienos rekomenduojamų atskirai užsakomų paslaugų. Jos ypatingai naudingos, jei Rabatas lankomas pirmą sykį. Dar viena aktuali paslauga – automobilių nuoma su vairuotoju. Ji dažnai užsakoma ne tik jaunavedžių, bet ir laiką taupančių verslo atstovų.

Vairuokite Rabate su „Sixt“

Auto nuoma yra patogiausias būdas keliauti po Rabatą ir jo apylinkes. Tokiu atveju nereikia derintis prie viešojo transporto grafikų, lengva susidaryti savo lankytinų vietų maršrutą. Be to, automobilių nuoma Rabate suteikia galimybę miesto įspūdžiais gėrėtis bet kuriuo paros metu.

Marokas turistus žavi daugybe mečečių. Rabate su „Sixt“ rent a car galite apžiūrėti bent dalį šių religinių statinių. Dėmesio vertas 55 m aukščio Hasano minaretas, Jakubo al Mansuro mečetė. Istoriškai svarbūs ir kiti objektai: Muchamedo V–ojo mauzoliejus, Udajo tvirtovė. Kaip ir priklauso sostinei, Rabatas papuoštas ištaigingais karaliaus rūmais. Į vidų lankytojai neleidžiami, tačiau daug pamatysite ir smalsaudami pro vartus.

Viduramžiškas Čelos kapinynas – dar viena priežastis, kodėl verta išsinuomoti automobilį Rabate. Šiandien šie griuvėsiai tapę neįprastais paukščių namais. Tebematomi ir senieji istoriniai komplekso sluoksniai, atskleidžiantys dermę tarp romėniškosios bei marokietiškosios kultūros. Keliaudami nuomotu „Sixt“ automobiliu tolyn, galėsite nekliudomai gėrėtis nuostabia pakrante ir kitais miestais, spinduliuojančiais unikalų šalies šarmą.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas