Automobilių nuoma
Mauricijus
Žlugimas
Mauricijus
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Mauricijus: automobilio nuoma internetu

Leiskitės į nepamirštamą atradimų kelionę pasinaudodami SIXT automobilių nuoma Mauricijuje! 105 šalyse veikianti automobilių nuomos kompanija, žino, ko reikia reikliam klientui. Dėl šios priežasties nusprendus išsinuomoti automobilį Mauricijuje, galėsite rinktis ne tik iš ekonomiškų lengvųjų, bet ir sportinių ar itin prabangių automobilių. Atraskite savo ištikimą kelionės kompanioną ir tęskite savo viešnagę važinėdami komfortišku automobiliu. Visi SIXT rent a car automobiliai yra keičiami naujais kas pusę metų, todėl kokybė ir patogumas yra išskirtiniai šios įmonės ženklai. Išbandykite ir įsitikinkite patys!

Pasinaudokite auto nuoma Mauricijuje!

Išsinuomoti automobilį Mauricijuje itin paprasta, nes SIXT nuomos punktai yra išsidėstę visoje šalyje. Jei norite greitai susiplanuoti savo maršrutą ir pasiekti visus norimus miestus ar vietas – pasinaudokite automobilyje įmontuotais GPS navigatoriais, kurie nurodys Jums tiesiausius kelius. Jei keliaujate su mažaisiais tyrinėtojais, pasiūlysime vaikiškas automobilines kėdutes, kuriose mažyliai ne tik sėdės patogiai, bet ir saugiai. Atvykę į vieną iš SIXT rent a car nuomos salonų išsirinkite Jums patinkančią automobilio kategoriją, o mes pasiūlysime tuo metu turimus automobilių modelius. Atraskite išsvajotą komfortą ir keliaukite po Mauricijų užtikrintai!

Kelių eismo taisyklės Mauricijuje

Mauricijaus keliuose būkite itin atidūs, nes šios salos gyventojai nepasižymi nepriekaištingu taisyklių laikymųsi ir drausmingumu kelyje. Kita vertus, kelių eismo taisyklės yra privalomos visiems:

judant automobiliui, visi mašinoje esantys keleiviai turi segėti saugos diržais;

visada su savimi turėkite dokumentus, ne tik asmens tapatybę nurodančius, bet ir vairuotojo pažymėjimą;

minimalus alkoholio kiekis kraujyje yra leidžiamas - 50 mg/l kraujo - tačiau siūlome nerizikuoti ir prie vairo sėsti visiškai blaiviems;

miestuose ir gyvenvietėse leidžiamas greitis yra 40 km/h, užmiesčiuose - 80 km/h, o greitkeliuose 100 km/h;

oficialiai galima vairuoti sulaukus 18 metų, tačiau automobilio nuoma paprastai leidžiama nuo 21 –erių;

Mauricijuje važiuojamoji dalis - kairė, todėl būkite atidūs.

Mauricijus – vieta, kuri užburia ir kviečia pasilikti ilgiau

Dažnai Mauricijaus sala yra tituluojama rojaus sala - čia ne tik visada geras oras ir nuostabus mėlynas vanduo. Taip pat šioje saloje galima kopti į nebeveikiantį vulkaną ar susipažinti su salos istorija, itin draugiškais vietiniais bei žinoma tradicine virtuve. Rekomenduojame apsilankyti Port Luise, Casela gamtos parke, kur galėsite susipažinti su vietine flora ir fauna. Paplaukiokite su delfinais ar leiskitės į pažintį su Hindu šventykla. Šioje saloje neįmanoma nuobodžiauti, o asmeniniu automobiliu ją apžiūrėti tampa itin paprasta. Atraskite ir prisiminkite dar ilgai - leiskitės į komfortišką ir nuotykių kupiną kelionę kartu su SIXT!

 

Regionai, kuriuose yra SIXT punktai

 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas