Automobilių nuoma Monakas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Monakas

Atraskite Monakas

Auto nuoma Monake

Auto nuoma Monake

SIXT automobilių nuoma Monake - naujas kelionės planas, vertinantiems prabangą! 1912 metais įkurta SIXT rent a car kompanija, savo veiklą sugebėjo išplėsti net 105 - iose pasaulio šalyse. Vokiška kokybė ir didelis dėmesys klientui - skiriamieji mūsų ženklai. Siūlome Jums išsinuomoti automobilį Monake ir pasinerti į naujus atradimus mieste! Rinkitės iš ekonomiškų, sportinių ar prabangių automobilių kategorijų, o mes pasiūlysime tuo metu prieinamus konkrečius modelius. Keliaukite ir neribodami savęs apkeliaukite visą šalį! Rinkitės SIXT auto nuomą ir patirkite, ką reiškia kelionės komfortas. Nors Monakas ir nėra didelė valstybė, vis dėlto automobiliu čia keliauti labai paprasta, todėl tų, kas nori išsinuomoti automobilį Monake tikrai ne vienas. Komforto mėgėjai renkasi SIXT, nes žino, kad gali mumis pasikliauti ir gauti itin aukštos kokybės paslaugas. Išsirinkus patinkantį automobilį, jums taip pat pasiūlysime ir kitas teikiamas paslaugas. Papildomai galite užsisakyti vaikiškas kėdutes, kas užtikrina saugumą net ir patiems mažiausiems keliauninkams. Taip pat siūlome asmeninio vairuotojo paslaugas ar GPS navigatorius. Atraskite užburiantį Monaką ir leiskitės į kelionę, kurioje patys planuojate savo maršrutą. Kelių eismo taisyklės Monake Monako kelių eismo taisyklės, mažai kuo skiriasi nuo visiems įprastų nuostatų, nepaisant to, vis tiek pravartu jas apžvelgti. Vairuoti Monake galima nuo 18 metų Saugos diržai turi būti dėvimi ne tik priekyje, bet ir gale (jei yra). Vaikai iki 10 metų negali būti vežami priekinėje sėdynėje. Šalyje laikomasi dešinės kelio pusės. Šviesos žibintai dienos metu yra pasirinktinas dalykas. Alkoholio kiekis kraujyje turi neviršyti 0.5 promilių. Monakas - viena mažiausių pasaulio šalių Monako išskirtinumas - prieiga prie šio miesto. Labai dažnai žmonės į šią vietą atvyksta laivais, o po to pasinaudoja automobilių nuoma. Monake prabangūs automobiliai yra gana dažnas reiškinys, todėl jei ir Jūs vertinate patogią prabangą, pasinaudokite SIXT rent a car paslaugomis ir leiskitės į kelionę po šią šalį. Nuvykite iki Monako katedros, Okeanijos muziejaus, abejingų nepaliekančio egzotiškojo Monako sodo ar Monako prieplaukos. Trokštantiems išbandyti savo laimę viename garsiausių pasaulio kazino, siūlome apsilankyti Monte Karle. Monake susidursite su tviskančia prabanga ir išpuoselėtai sutvarkytu kraštovaizdžiu. Aplink supantys kalnai tik dar labiau sustiprina didybės įspūdį, kuris jaučiamas besisvečiuojant šioje šalyje. Pasigerėkite vilų, ištaigingų jachtų ir naktinėmis šviesomis, kurios įsižiebia vos sutemus. Atraskite Monako grožį kartu su SIXT!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Monakas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Monakas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Monakas, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Monakas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Monakas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 183 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)

DUK apie nuomą Monakas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Monakas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Monakas?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Monakas

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Monakas

    Rodyti daugiau