Automobilių nuoma Bardufoso Oro uostas

 

Kelias į Bardufoso Oro uostas padalinį

Adresas

Bardufoss Airport, 9325 Bardufoss, Norvegija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Kt
08:00 - 17:30
Pn
08:00 - 19:00
Sk
14:00 - 15:00 18:30 - 20:00
Valstybinės šventės
10:00 - 18:00

Mūsų paslaugos Bardufoso Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Bardufoso oro uoste Norvegijoje (Bardufoss Airport)

Sixt automobilių nuoma Bardufoso oro uoste Norvegijoje (Bardufoss Airport)

Pasinaudokite Sixt automobilių nuoma Bardufoso oro uoste ir mėgaukitės patogia bei ekonomiška kelione! Sixt rent a car – tai daugiau nei šimtmetį veikianti kompanija, kuri savo filialus turi ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Itin aukštos kokybės paslaugomis išsiskirianti automobilių nuomos kompanija yra rinkos lyderė Vokietijoje ir nuožmi konkurentė Europoje. Nusprendę išsinuomoti automobilį Bardufoso oro uoste, galėsite išsirinkti Jūsų prioritetus labiausiai atitinkančią transporto priemonę. Jums bus pasiūlyti ne tik lengvieji ir universalai, bet ir prabangūs visureigiai bei lengvieji krovininiai automobiliai. Didelis asortimentas, neribojamas kilometražas ir dėmesys klientui  – tai, ką gausite kartu su auto nuoma Bardufose!
Komfortabili kelionė su automobilių nuoma Bardufoso oro uoste! Daugelis galvoja, kad išsinuomoti automobilį Bardufoso oro uoste (BDU) – nebūtina prabanga, nes oro uostas yra pačiame mieste. Taip, Bardufosas itin mažas miestas, tačiau jei norėsite apžiūrėti ne tik jį, bet ir pamatyti didingą visos Norvegijos gamtos grožį, automobilis išties pravers. Sixt rent a car išsiskiria ryškiomis iškabomis ir Jūsų patogumui įsikūręs oro uosto teritorijoje, todėl sutaupysite laiko, nes neteks ieškoti, kur galima išsinuomoti transporto priemonę. Be to, paimti išsirinktą automobilį galėsite per parą, taigi nereikės jaudintis dėl netikėtai atidėto skrydžio. Geras būdas pažinti Norvegiją ir keliauti patogiai!
Neatrasti Norvegijos kampeliai! Bardufosas – mažas miestelis, kuris priklauso Tromso regionui. Rekomenduojame pasivažinėti po šio regiono apylinkes. Jeigu norite didesnių įspūdžių – apsilankykite Trumsės mieste, kuris yra tarsi įėjimas į šiaurinį polių. Pagrindinis aspektas, kuo žavisi visi pabuvoję šiame krašte, – tai gamta. Kalnai, šiaurės pašvaistė, vandens telkiniai ir šaltis – visi šie elementai sukuria stebuklingą derinį, kuris keri keliautojus ir Trumsės miesto lankytojus! Atraskite, kokia nepaprasta Norvegija, ir apkeliaukite gražiausias šalies vietas pasinaudodami Sixt paslaugomis!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Bardufoso Oro uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Bardufoso Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Bardufoso Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Bardufoso Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Bardufoso Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 6 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

DUK apie nuomą Bardufoso Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Bardufoso Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Bardufoso Oro uostas

Rodyti daugiau