Automobilių nuoma Norvegija

 

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Norvegija

Populiariausi Norvegija

* Kainos apskaičiuotos 24.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Oslo Gardermoeno Oro uostas nuo 31.05.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Norvegija

Ar jau pabandėte išsinuomoti automobilį Norvegijoje?

Ar jau pabandėte išsinuomoti automobilį Norvegijoje?

Atraskite nuostabių kalnų grožį ir išbandykite SIXT automobilių nuoma Norvegijoje. 1912 metais vokiečio Martino SIXTo įkurta automobilių nuomos kompanija sėkmingai išplėtė savo veiklą net 105 - iose šalyse, o glaudus bendradarbiavimas su BMW padėjo užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Norėdami išsinuomoti automobilį Norvegijoje, galite užsukti į vieną iš SIXT rent a car nuomos punktų ir išsirinkti savo kelionės kompanioną. Rinkitės iš ekonomiškų, prabangių ar sportinių automobilių ir leiskitės į nuotykį po kalnuotąją Norvegiją. Kas 6 mėnesius naujais pakeičiami automobiliai yra eiklūs ir užtikrina kelionės komfortą, kurio nusipelnėte. Norvegija pasižymi gana atšiauriu klimatu ir uolėtu žemės paviršiumi, dėl šių priežasčių aplankyti atokesnes vietas nuo miesto itin patogu asmeniniu automobiliu. SIXT automobilių nuoma Norvegijoje yra išsidėsčiusi patogiose vietose, kurias būtų ne tik paprasta pasiekti, bet ir rasti. SIXT rent a car išsiskiria ryškiai oranžinės spalvos iškabomis ir puikiu marketingu, todėl nesunkiai pastebėsite mūsų nuomos punktus visoje šalyje. Jūs renkatės norimą automobilio kategoriją - mes siūlome tuo metu turimus automobilių modelius. Taip pat prireikus galime pasiūlyti GPS sistemas, vaikiškas automobilinės kėdutes ar kitus automobilio atributus. Keliaukite su SIXT ir mėgaukitės savo viešnage Norvegijoje!
Eismo skirtumai Norvegijoje Keliaujant Norvegijoje būtina žinoti kelių eismo taisykles, nors jos ir nėra visiškai priešingos įprastoms, vis tiek, verta su jomis supažindinti: važiuojamoji dalis yra dešinė; automobilio keleiviai turi segėti saugos diržus; vairuoti leidžiama nuo 18 metų, tačiau dažnai automobilio nuoma suteikiama nuo 21 metų, turintiems bent 1 metų vairuotojo stažą; miestuose ir gyvenvietėse leidžiamas greitis yra 50 km/h. Užmiesčio keliuose - 80 km/h, o greitkeliuose 90 - 100 km/h, tačiau orui subjurus greitis apribojamas; greičio matuoklių radarai yra draudžiami šioje šalyje. Norvegija - vienas didelis gamtos stebuklas Kaip ir kitos Skandinavijos šalys Norvegija išsiskiria šaltu klimatu, tačiau be viso to, dar džiugina vietinių gyventojų ir keliautojų akis nuostabiomis gamtos panoramomis. Lankydamiesi čia privalote pamatyti įspūdinguosius Fiordus, Trolio liežuviu vadinamą vietą, krioklius, kalnus ir neretai užsilikusius snieguotus žemės plotus. Neabejotinai ir maži, spalvotais namais puošti miesteliai žavi ir kviečia susipažinti su vietine kultūra. Nepraleiskite galimybės apsilankyti žvejų turguje, kur prekiaujama ką tik sugauta žuvimi ar paragauti vietinių patiekalų, kurių skonis ne tik unikalus, bet ir gali būti pajaučiamas tik lankantis pačioje Norvegijoje. Leiskitės į pažintį su šia kalnuota šalimi kartu su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Norvegija

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Norvegija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Norvegija, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Norvegija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Norvegija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 3311 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonė
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

DUK apie nuomą Norvegija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Norvegija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Norvegija?