Automobilių nuoma Oslo Gardermoeno Oro uostas

 

Populiariausi Oslo Gardermoeno Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Oslo Gardermoeno Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Oslo Gardermoeno Oro uostas padalinį

Adresas

Postboks 201, 2061 Gardermoen, Norvegija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Oslo Gardermoeno Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Oslo Gardermoeno oro uoste – kai norite greitai pasiekti kelionės tikslą! Martino Sixto 1912 metais įkurta kompanija savo paslaugas teikia visame pasaulyje, todėl Sixt rent a car vardas artimas daugeliui keliautojų, kurie renkasi patogias keliones. Sixt rent a car rasite didelį transporto priemonių pasirinkimą, galėsite rinktis iš lengvųjų, universalų, visureigių ir lengvųjų krovininių automobilių. Išsirinkite labiausiai Jūsų prioritetus atitinkančią transporto priemonę ir keliaukite užtikrintai. Jei patys nedrįstate leistis į kelionę Norvegijos keliais – pasinaudokite asmeninio vairuotojo paslauga: norimas vietas pasieksite saugiai ir laiku! Kelionės Norvegijoje pradžia – su auto nuoma Osle!
Išsinuomoti automobilį Oslo Gardermoeno oro uoste – norintiems keliauti patogiai! Tarptautinis Oslo oro uostas žinomas OSL trumpiniu arba Gardermoeno pavadinimu. Antras pagal užimtumą Norvegijos oro uostas kasdien transportuoja daugybę žmonių, todėl išsinuomoti automobilį Oslo Gardermoeno oro uoste renkasi dažnas keleivis. Šis oro uostas nutolęs net 35 kilometrus nuo Norvegijos sostinės centro, todėl automobilių nuoma Oslo Gardermoeno oro uoste tampa puikiu sprendimu, norint važiuoti patogiai ir šiltai! Sixt rent a car žino, kad taupote savo laiką, todėl suteikia Jums galimybę grąžinti automobilį per 24 valandas – galite būti tikri, kad Jums nereikės nerimauti dėl kilusių nesklandumų. Sixt – kompanija, kuri išsiskiria rūpesčiu klientais!
Oslas – kultūros kupinas miestas! Osle nesunku rasti veiklos tiek verslininkams, nes tai puikiai išplėtotas ekonomikos centras, tiek šeimoms ar kelionių išsiilgusiems turistams. Aplankykite žymiausią Oslo Vigeland skulptūrų parką, kuris ne tik tampa vieta atsipūsti nuo miesto šurmulio, bet ir pamatyti įspūdingas ekspozicijas po atviru dangumi! Jei domitės menu, nepraleiskite galimybės nuvykti iki Nacionalinės galerijos, kur galėsite išvysti garsųjį Edvardo Muncho darbą Klyksmas. Nuostabi Oslo architektūra, kurioje susipina viduramžių ir moderno dvasia, atskleis, kokia nuostabi yra Norvegija. Atraskite ją su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Oslo Gardermoeno Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Oslo Gardermoeno Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Oslo Gardermoeno Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Oslo Gardermoeno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Oslo Gardermoeno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 765 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.

DUK apie nuomą Oslo Gardermoeno Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Oslo Gardermoeno Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Oslo Gardermoeno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Oslo Gardermoeno Oro uostas

Rodyti daugiau