Automobilių nuoma Sandefjordo Torpo Oro uostas

 

Populiariausi Sandefjordo Torpo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Sandefjordo Torpo Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Sandefjordo Torpo Oro uostas padalinį

Adresas

Torpveien 130, 3229 Sandefjord, Norvegija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 00:00
Št
07:00 - 18:00
Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Sandefjordo Torpo Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Sandefjordo Torpo oro uoste Norvegijoje (Torp Sandefjord Airport)

Sixt automobilių nuoma Sandefjordo Torpo oro uoste Norvegijoje (Torp Sandefjord Airport)

Norintiems savo kelionę paversti patogia, patartina pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Sandefjordo Torpo oro uoste. Nuo 1912 m. veikianti kompanija Sixt rent a car turi atidarytus nuomos punktus net 105-iose pasaulio šalyse. Visi nuomos punktai įkurti tam, kad būtų galima leisti Jums patiems valdyti savo kelionę svetimoje šalyje. Atvykę į Norvegiją, o tiksliau, į Sandefjordo Torpo oro uoste esantį nuomos punktą, pasirinkite norimą automobilio tipą: čia Jums paruošti lengvieji automobiliai, universalai, visureigiai (SUV). Atvykę su dideliu bagažu rezervuokite lengvąjį krovininį automobilį, kuriame galėsite saugiai sudėti lagaminus ir važiuoti į užsakytą nakvynės vietą. Jei pasibaigus kelionei Norvegijoje grįžtate į tą patį oro uostą, šiame nuomos punkte automobilį galite palikti bet kokiu paros metu.
Verta rinktis automobilių nuomą Sandefjordo Torpo oro uoste Tarptautinis Sandefjordo Torpo oro uostas (TRF) skraidina tiek į kitas šalis, tiek į Norvegijos miestus. Nors oro uostas buvo įkurtas šalies apsaugos tikslais (jį įkūrė NATO), šiuo metu skraidinami keliaujantieji poilsiauti ar verslo reikalais. Šis oro uostas daugiausia aptarnauja Sandefjordą ir rytinę Norvegijos pusę. Pasibaigus karinėms operacijoms, oro uostas buvo plečiamas, jame atidaryta daugiau parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų. Vieną šiuo metu esančių paslaugų teikia Sixt rent a car: tai galimybė išsinuomoti automobilį Sandefjordo Torpo oro uoste. Miestas nuo oro uosto nutolęs 7,4 km – šį atstumą paranku nuvažiuoti nuomotu automobiliu.
Pasivažinėkite apylinkėse su auto nuoma Sandefjorde Sandefjordas įsikūręs tokio pat pavadinimo savivaldybėje. Kaip ir dauguma Norvegijos miestų, Sandefjordas turi ilgą, vikingais garsėjančią istoriją (vikingų laivas matyti net miesto herbe). Miestas Norvegijoje išgarsėjo dėl banginių medžioklės, kuri leido miestui praturtėti. Tad Sandefjordą verta aplankyti tiems, kurie yra tikri istorijos (ypač vikingų aukso amžiaus) entuziastai.Šiuo metu Sandefjordas yra žavus pajūrio miestas, kurį daugelis norvegų pasirenka atostogoms. Čia juos traukia smėlėti paplūdimiai, kerinti ir stilius supynusi miesto architektūra: pamatysite ne vieną medinį namelį stovintį šalia modernaus pastato. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Sandefjordo Torpo oro uoste galėsite aplankyti ir visus miesto įdomius objektus.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Sandefjordo Torpo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Sandefjordo Torpo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Sandefjordo Torpo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Sandefjordo Torpo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Sandefjordo Torpo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 49 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.

DUK apie nuomą Sandefjordo Torpo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Sandefjordo Torpo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Sandefjordo Torpo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Sandefjordo Torpo Oro uostas

Rodyti daugiau