Automobilių nuoma
Drammen
Žlugimas
Norvegija // Drammen
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Drammen: Sixt automobilio nuoma internetu

Sixt Rent a Car automobilių nuoma Dramene – puiki pagalba norintiems lengvai pasiekti kelionės tikslus: viešbutį, oro uostą ar lankytinas vietas. Būtent tuo ir rūpinasi automobilių nuomos įmonė „Sixt“, turinti punktus daugiau nei 105 pasaulio šalyse. Turėdami automobilį, galėsite keliauti nepriklausydami nuo viešojo transporto tvarkaraščių, o tai yra ypač naudinga išvykus į verslo komandiruotę. Naudodamiesi auto nuoma, galėsite pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę. Pavyzdžiui, jei norite patogiai važiuoti miesto gatvėmis, galite rinktis nedidelį, ekonomišką automobilį, o jei vykstate su šeima – išsinuomokite vidutinei klasei priskiriamą transporto priemonę. Pasinaudokite galimybe išsinuomoti automobilį Dramene ir paverskite savo kelionę į Norvegiją lengvesne.

 
 • Drammen Traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Grønland 13
  3045 Drammen

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Drammen

  Sixt Automobilių nuoma
  Bjørnstjerne Bjørnsonsgt. 122
  3041 Drammen

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Kongsberg

  Sixt Automobilių nuoma
  Kirkegårdsveien 45
  3616 Kongsberg

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

Kaip naudotis Sixt rent a car paslaugomis?

Dramene veikia du automobilių nuomos punktai: viena stotelė mieste, kita – traukinių stotyje. Abiejuose punktuose Jūs turite galimybę išsinuomoti ne tik lengvuosius automobilius ar universalus, bet ir lengvuosius krovininius automobilius. Jei naudojatės automobilių nuoma Dramene, tuomet galėsite transporto priemones grąžinti bet kokiu paros metu, o tai itin palanku naktiniams keliautojams. Nors Dramenas yra vienas iš didesnių Norvegijos miestų, tačiau lengvai rasite, kur yra įsikūrę automobilių nuomos punktai.

Išsinuomoti automobilį Dramene - verta

Dramenas – miestas Norvegijos pietinėje dalyje. Jis įkurtas prie upės, ant kurios krantų stovi ir uostas. Miesto susirūpinimas miesto ir aplinkos plėtra buvo ne kartą įvertintas: miestas turi 6 nacionalinius ir 2 tarptautinius prizus. Norite daugiau susipažinti su miesto istorija? Tuomet apsilankykite Drameno muziejuje. Čia sukaupta ne tik meno, bet ir istorinių artefaktų kolekcija.

Nuomotu automobiliu taip pat lengviau pakilsite Drameno spirale – tai miesto tunelis, iškastas kalne dar 1953 metais. Šis kelias tęsiasi 1,6 km į viršų, o aukščiausiame taške yra aikštelę, kur galėsite stebėti nuostabią miesto panoramą. Taip pat pasivaikščiokite miesto centre: galite pradėti nuo pagrindinės aikštės, kuri didžiausia visoje Skandinavijoje. Būtinai atkreipkite dėmesį į Drameno tiltus: vienas jų (Ypsilon) yra laimėjęs Europos plieninių tiltų apdovanojimą.

Jei atvyksite į Drameną, galėsite nuomotu automobiliu aplankyti Oslą, esantį už 40 km, ir visą pietinę Norvegiją. Nepraleiskite savo šanso pažinti Norvegiją patogiai.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas