Automobilių nuoma Amsterdamo Schipholio OU

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Amsterdamo Schipholio OU padalinį

Adresas

Schiphol Plaza Aankomstpass.22, 1118 AX Schiphol, Nyderlandai
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 22:00
Št - Sk
08:00 - 22:00
Valstybinės šventės
08:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Amsterdamo Schipholio OU

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Atskridę į Nyderlandus, nusileidus lėktuvui, galite pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Amsterdamo Šipolio oro uoste. Atvykę į Sixt rent a car nuomos punktą, rasite įvairių automobilių. Vieną jų galėsite pasirinkti ir savo kelionei. Čia siūlomi lengvieji automobiliai, universalai, kupė, kabrioletai, SUV. Užpildžius reikiamą nuomos punkto formą, galėsite automobilį išsinuomoti bet kokiu paros metu – net jeigu Jūsų lėktuvas nusileis naktį. Atvykę į tą patį oro uostą po kelionės taip pat galėsite palikti čia savo nuomotą automobilį: grąžinti leidžiama bet kokiu paros metu. Su Sixt rent a car Nyderlandai – kaip ant delno: kelionė bus ekonomiška, galėsite pamatyti visus norimus objektus nevargdami viešajame transporte.
Automobilių nuoma Amsterdamo Šipolio oro uoste – lengvai gaunama prabanga Didžiausias Nyderlanduose esantis Amsterdamo Šipolio oro uostas (AMS) įsikūręs Šiaurės Olandijoje, šalia sostinės. Tai penktas pagal populiarumą oro uostas Europoje: Amsterdamas traukia ne tik turistus, bet ir labai daug verslininkų. Šiuo metu oro uoste veikiančios oro linijos skraidina daugiau nei 300 krypčių, todėl šis oro uostas dažna stotelė skrendant į kitus žemynus. Antras oro uosto vardas – Šipolis – gautas dėl šalia Amsterdamo buvusio forto, priklaususio šalies gynybinei linijai. Nors oro uostas turi tik vieną terminalą, veiklos čia tikrai rasite, o jei vykstate į sostinę, verta išsinuomoti automobilį Amsterdamo Šipolio oro uoste. Sostinė nuo oro uosto nutolusi 9 km.
Nyderlandai ir jų sostinė laukia Jūsų Aplankyti Amsterdamą dar paprasčiau su Sixt rent a car. Miestas išvagotas kanalų, kurie puikiai atrodys Jūsų darytose nuotraukose, tačiau ne tik gamta čia traukia: jame taip pat yra ir ne vienas veikiantis bei miesto svečius traukiantis muziejus. Tai ir Amsterdamo istorinis, Van Gogo bei Deimantų muziejus – jie nepaliks nė vieno abejingo. Su auto nuoma Amsterdame nuvykite ir į Vondelpark – žavų olandišką parką, kuriame gyveno poetas Joostas van den Vondelis.Išsinuomoti automobilį Amsterdamo Šipolio oro uoste verta ne tik todėl, kad patogiai galėsite aplankyti visas miesto kaimynystes. Šalia miesto yra ir ne vienas paplūdimys, kelios pilys bei istorinių miestelių – visa tai būtina aplankyti kiekvienam keliautojui.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Amsterdamo Schipholio OU
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Amsterdamo Schipholio OU?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Amsterdamo Schipholio OU, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Amsterdamo Schipholio OU.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Amsterdamo Schipholio OU?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,3
Remiantis 7241 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,5)
Transporto priemonė
(4,5)

DUK apie nuomą Amsterdamo Schipholio OU

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Amsterdamo Schipholio OU?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Amsterdamo Schipholio OU?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?