Automobilių nuoma Nyderlandai

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Nyderlandai

Atraskite Nyderlandai

Automobilių nuoma Nyderlanduose - naujas keliavimo būdas

Automobilių nuoma Nyderlanduose - naujas keliavimo būdas

Net ir dviračių kraštu tituluojamoje šalyje praverčia SIXT automobilių nuoma. Nyderlanduose SIXT rent a car turi nuomos punktus išsidėsčiusius visoje šalyje, todėl itin patogu išsinuomoti automobilį. Nyderlanduose siūlome rinktis iš įvairių kategorijų automobilių. Tik Jūs sprendžiate ar tai bus lengvasis, universalas, visureigis, sportinio tipo kabrioletas ar kupė. Priderinkite automobilį savo poreikiams ir leiskitės į nepamirštamą kelionę kartu su SIXT. Vokietijoje įkurta automobilių nuomos kompanija yra ne tik numeris vienas gimtojoje šalyje, mūsų teikiamų paslaugų kokybė ir dėmesys klientams leido tapti top 3 visoje Europoje. Įsitikinkite tuo patys ir pasinaudokite auto nuoma šioje šalyje! SIXT suteikia galimybę išsinuomoti automobilį Nyderlanduose patogiai prieinamose ir strategiškose šalies vietose, todėl norėdami savo kelionėje turėti asmeninį automobilį, nesunkiai tai galėsite padaryti. Jums užtenka užsukti į vieną iš SIXT rent a car nuomos punktų ir išsirinkti patinkantį automobilio tipą. Tai padarius, mes jums pasiūlysime tuo metu turimus automobilių modelius. Keliaukite neribodami savęs, nes pravažiuojamas kilometražas neturi limito. Pasinaudokite GPS navigatoriumi, vaikiškomis kėdutėmis ar asmeninio vairuotojo paslaugomis. Atraskite patogumą, kurio nusipelnėte ir pamatykite, kokie stebuklingi gali būti Nyderlandai. Nyderlanduose - nepamirškite duoti kelio dviratininkams Kaip ir daugelyje šalių, Nyderlanduose saugos diržai yra privalomi visiems keleiviams automobilyje. Visada su savimi turėkite dokumentus, ne tik asmens tapatybę nurodančius, bet ir vairuotojo pažymėjimą. Jeigu neturite 5 metų vairavimo patirties leistinas alkoholio kiekis kraujyje bus 0,2 promilės, kitu atveju - 0,5 promilės. Miestuose ir gyvenvietėse galimas greitis ribojamas iki 50 km/h. Užmiestyje - 80 km/h ar 100 km/h, o greitkeliuose 130 km/h. Keliaujant Nyderlanduose privaloma su savimi turėti pasą, vairuotojo pažymėjimą ir mašinos dokumentus, draudimo lapą. Nyderlandai - tulpių sostinė Tai - šalis garsi ne tik dėl savo dviračių kultūros, bet ir dėl nuostabių tulpių laukų. Ne veltui čia rengiamos tulpių šventės, kur žmonės susirenka pasigrožėti neaprėpiamos galybėmis įvairiausių rūšių ir spalvų gėlėmis. Nyderlanduose puikiai išvystytos miesto struktūros, todėl šalyje lengva judėti automobiliu. Rekomenduojame nuvykti iki Amsterdamo - vieno garsiausių Europos miestų, taip pat Roterdamo ar kitų didesnių ar mažesnių miestų. Šalyje gausu botanikos sodų, pilių bei meno centrų, todėl turiningai laiką praleisti čia galės kiekvienas. Susidėliokite savo kelionės planą ir keliaukite savarankiškai, pasinaudodami SIXT automobiliu!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Nyderlandai
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Nyderlandai?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Nyderlandai, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Nyderlandai.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Nyderlandai?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,3
Remiantis 14136 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,5)
Transporto priemonė
(4,5)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,4)

DUK apie nuomą Nyderlandai

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Nyderlandai?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Nyderlandai?