Automobilių nuoma Roterdamo Oro uostas

 

Populiariausi Roterdamo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Roterdamo Oro uostas nuo 05.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Roterdamo Oro uostas padalinį

Adresas

Airportplein 4 Car Rental Center, 3045 AP Rotterdam, Nyderlandai
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:00 - 17:00
Št
09:00 - 13:00

Mūsų paslaugos Roterdamo Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Roterdamo oro uoste Nyderlanduose (Rotterdam The Hague Airport)

Sixt automobilių nuoma Roterdamo oro uoste Nyderlanduose (Rotterdam The Hague Airport)

Nusprendę kelionę pradėti Nyderlandų pietuose, pasirinkite Sixt automobilių nuomą Roterdamo oro uoste. Ši paslauga suteiks galimybę keliauti patogiai ir visuomet turėti patikimą transporto priemonę. Kompanija Sixt rent a car nuomos paslaugas teikia jau nuo 1912 metų, taigi sukaupusi daugiau nei 100 metų patirtį. Šiuo metu kompanija veikia net 105-iose šalyse. Atvykę į Roterdamą, galėsite pasirinkti iš norimų automobilių tipų. Punkte Jums bus paruošti lengvieji automobiliai, universalai, kupė, kabrioletai, visureigiai (SUV). Galite ramiai skristi į Roterdamą kad ir vidury nakties – rezervavę automobilį, jį galėsite paimti, o pasinaudoję ir grąžinti bet kokiu paros metu.
Komfortabili kelionė pasirinkus išsinuomoti automobilį Roterdamo oro uoste Roterdamo oro uostas (RTM) kasmet aptarnauja apie 1,5 mln. keleivių, kurie skrenda į įvairias Europos vietas. Oro uoste taip pat įsikūrę keli skraidymo klubai, mokyklos, tad ši vieta traukia įvairius aviacijos entuziastus. Oro uostas kelis kartus keitė pavadinimą: iš pradžių jis buvo vadinamas Zestienhoveno, vėliau – Roterdamo oro uostu. Šiuo metu jis turi ir antrąjį pavadinimą –  Roterdamo Hagos oro uostas (pakeistas 2010 metais). Nuo Roterdamo oro uostas netoli – už 5,6 km. Atstumą įveikti padės iš Sixt rent a car išsinuomotas automobilis.
Keliaukite kartu su auto nuoma Roterdame Antras didžiausias Nyderlandų miestas Roterdamas daugiausia žinomas iš Antrojo pasaulinio karo istorijos. Per karą miestas buvo kone sunaikintas, tačiau dabar dauguma pastatų jau atstatyta. Atvykę galėsite pasigrožėti ir sužinoti daugiau apie tai, kaip Nyderlandai išlaikė jūrininkystės palikimą, kultūrinį gyvenimą. Miestą atstatyti padėjo žymūs architektai: Remas Koolhas, Pietas Blomas, Benas van Berkelis, tad jei esate šių architektų gerbėjas, būtinai turite apsilankyti Roterdame.Jei norite dar geriau pažinti Roterdamo istoriją, aplankykite Boimano van Beuningeno muziejų. Čia surinkti įvairūs meno kūriniai padės geriau įsigilinti ir pažinti, kaip kito kraštovaizdis ir pats miestas. Pasinaudojus automobilių nuoma Roterdamo oro uoste privalu nuvykti ir prie Kinderdijko malūnų – vaizdas, kurį pamatysite, primins visus tipinius Nyderlandų peizažus.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Roterdamo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Roterdamo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Roterdamo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Roterdamo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Roterdamo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 19 atsiliepimais
Transporto priemonė
(5,0)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Porsche Macan Aut.
Porsche Macan Aut.
BMW M4 Convertible Aut.
BMW M4 Convertible Aut.
BMW i3 (Electric)
BMW i3 (Electric)

DUK apie nuomą Roterdamo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Roterdamo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Roterdamo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?