Automobilių nuoma Eindhoveno Oro uostas

 

Populiariausi Eindhoveno Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 26.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Eindhoveno Oro uostas nuo 02.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Eindhoveno Oro uostas padalinį

Adresas

Luchthavenweg 13b, 5657 EA Eindhoven, Nyderlandai
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:00 - 22:00
Št - Sk
08:00 - 16:00
Valstybinės šventės
08:00 - 16:00

Mūsų paslaugos Eindhoveno Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Nyderlandai traukia ne vieną keliautoją, o skrendant ten lėktuvu itin paranku pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Eindhoveno oro uoste. Atvykę į oro uosto Sixt rent a car nuomos punktą, turėsite galimybę iš karto pradėti savo kelionę. Čia Jūsų lauks įvairūs automobiliai: galėsite išvažiuoti su lengvuoju automobiliu, universalu, kupė, kabrioletu arba SUV. Išsinuomoti automobilį ir iškart mėgautis ekonomiška bei saugia kelione nuomotu automobiliu galėsite bet kokiu paros metu, jei rezervuosite jį iš anksto internetu. Baigdami keliauti, pasinaudokite auto nuoma Eindhovene: jei grįžtate į tą patį oro uostą, galite ten pat palikti ir nuomotą automobilį.
Išvyka į Nyderlandus kartu su Sixt rent a car Šiaurės Brabante esantis Eindhoveno oro uostas (EIN) yra antras pagal dydį oro uostas Nyderlanduose. Šiuo metu juo naudojasi tiek civiliai, tiek karininkai. Oro uostas, įkurtas 1932 metais, nedidelis, kelių aukštų, todėl jame lengvai galėsite rasti viską, ko panorėsite. Jeigu laukiate skrydžio, galėsite užkąsti, apsilankyti parduotuvėse, meditacijos centre. Jeigu ką tik atvykote, galite išsinuomoti automobilį Eindhoveno oro uoste – Jums paruošta speciali aikštelė su laukiančiais automobiliais, o važiuoti jais tikrai paranku, mat artimiausias miestas – Eindhovenas – yra už 7,4 km. Miestą galima pasiekti A2 greitkeliu.
Išsinuomoti automobilį Eindhoveno oro uoste verta, norint pamatyti apylinkes Pietuose esantis Eindhoveno miestas garsėja ne tik Phillips fabriku, bet ir Technologijos universitetu, Menų muziejumi. Eindhovenas turi ilgą istoriją – jis žinomas jau nuo XIII amžiaus, kai gavo miesto teises. Tai buvo palanku pirkliams, kurie vykdė mainus su Lježo miesteliu, esančiu Belgijoje. Eindhovenas buvo apgriautas per Antrąjį pasaulinį karą, tačiau vis dar išlikę ganėtinai daug istorinių paminklų.Automobilių nuoma Eindhoveno oro uoste verta pasinaudoti, norint pamatyti ne tik patį miesto centrą, bet ir jo apylinkes. Eindhovenas ganėtinai tankiai apsodintas medžiais, todėl jame rasite daug parkų, kuriuose verta apsilankyti su vaikais. Važiuodami pro miestą nepamirškite paieškoti ir jau miesto simboliu tapusios lemputės bei kasetės, nupieštų ant miesto sienų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Eindhoveno Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Eindhoveno Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Eindhoveno Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Eindhoveno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Eindhoveno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 1279 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonė
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Porsche Macan Aut.
Porsche Macan Aut.
BMW i3 (Electric)
BMW i3 (Electric)
BMW M4 Convertible Aut.
BMW M4 Convertible Aut.

DUK apie nuomą Eindhoveno Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Eindhoveno Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Eindhoveno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Eindhoveno Oro uostas

Rodyti daugiau