Automobilių nuoma
Apeldoorn
Žlugimas
Nyderlandai // Apeldoorn
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Apeldoorn: Sixt automobilio nuoma internetu

Palengvinkite savo kelionę su Sixt rent a car automobilių nuoma Apeldorne. Šiame mieste veikianti transporto priemonių nuomos įmonė „Sixt“ siūlo išbandyti aukštos kokybės paslaugas ir rinktis patogesnį keliavimo būdą. Savo veiklą Vokietijoje pradėjusi dar 1912 metais, dabar kompanija turi auto nuomos punktų net 105 – iose šalyse.

Naudodamiesi automobilių nuoma Olandijoje, greitai pasieksite savo viešbutį, Jums nereikės jaudintis dėl bagažo sutalpinimo autobuse ar viešojo transporto tvarkaraščių. Tokiu būdu daug lengviau keliauti ir pamatyti žymius turistinius objektus. Išsinuomoti automobilį Apeldorne galima dviem būdais: atvykus tiesiai į nuomos punktą arba internetu. Trumpam išvažiuokite iš triukšmingų didmiesčių ir apsilankykite jaukiame Olandijos priemiestyje, aplinkiniuose regionuose.

 
 • Apeldoorn

  Sixt Automobilių nuoma
  Zwolseweg 538
  7345 AN Apeldoorn

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.09:00 - 16:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Sixt rent a car - auto nuoma šiuolaikiniam keliautojui

Nors Apeldornas yra gana didelis miestas, kol kas čia įrengtas tik vienas įmonės „Sixt“ nuomos punktas. Nepaisant to, tai – labai gera vieta rasti reikiamą automobilį kelionėms po miestą ar visą šalį. Čia veikiančiame punkte galite pasirinkti Jums labiausiai patinkantį automobilio tipą. Šiuo metu siūlomos kategorijos: visureigiai, lengvieji (paprasti ir krovininiai) automobiliai, kabrioletai, universalai, kupė. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų poreikių. Pavyzdžiui, vykstant į verslo kelionę ar susitikimus, naudinga išsinuomoti prabangų kupė tipo automobilį – taip paliksite solidų įspūdį partneriams, kitiems svarbiems asmenims. Jeigu Nyderlandai trumpam tapo atostogų su šeima vieta, verčiau rinkitės ekonomiškas arba erdvias transporto priemones.

Automobilių nuoma Apeldorne ir atostogų maršrutas

Apeldornas žinomas nuo pat VIII amžiaus, tad, jei patinka istoriniai pastatai, galite būti tikri – jų čia rasite ne vieną. Karo metais nemaža jų dalis buvo suniokota, tačiau vėliau jie atstatyti, renovuoti ir šiuo metu tai yra vienas svarbiausių įvairių specialistų pritraukimo centras rytų Nyderlanduose.

Jei norite geriau pažinti miesto ir šalies istoriją, tuomet Jums rekomenduojama aplankyti senąją Loo pilį. Tiesa, čia niekada negyveno karaliai ar aukštuomenė: tai yra senovinė medžiotojų vila, kuri buvo statoma panašiu stiliumi kaip ir dauguma rūmų Nyderlanduose. Miestas ir apylinkės pritrauks ir tuos asmenis, kurie nori tiesiog pasigrožėti gamta ir taip atsipalaiduoti. Netoliese įkurtas primatų parkas, jame galėsite susipažinti su įvairiomis beždžionių rūšimis. Kita žymi vieta – nacionalinis Hoge Velywe parkas, kuriame yra ir muziejus.

Išsinuomoti automobilį Apeldorne tikrai verta, nes taip ne tik miesto grožybės, bet ir visi Nyderlandai taps pasiekiami daug lengviau.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas