Automobilių nuoma
Maastricht
Žlugimas
Nyderlandai // Maastricht
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Maastricht: Sixt automobilio nuoma internetu

Pasinaudokite proga lengvai keliauti pietrytinėje Nyderlandų dalyje su Sixt rent a car automobilių nuoma Mastrichte. Nuo 1912 metų veikianti Vokietijos automobilių nuomos įmonė šiandien ypač išplėtusi savo veiklą („Sixt nuomos punktų galima rasti net 105 – iose šalyse). Taigi, nuvykę į bet kurią iš jų, galite tikėtis panašių paslaugų ir pagalbos kelionei. Pasirinkti nuomotą automobilį – tai galimybė keliauti ne tik patogiai, bet ir ekonomiškai. Taip galėsite valdyti savo kelionės laiką ir vykti norimu maršrutu. Nusprendėte išsinuomoti automobilį Mastrichte? Garantuojame išvykos patogumą.

 
 • Maastricht Aachen Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Vliegveldweg 120 A
  6199 AD Maastricht

  Pi. - Pe.08:00 - 19:00
  &#.08:00 - 13:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai

 • Brunssum (on Military Base)

  Sixt Automobilių nuoma
  Kranenpool 24
  6443VA Brunssum

  Pi. - Pe.10:00 - 18:00
  &#.10:00 - 15:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Maastricht

  Sixt Automobilių nuoma
  Parallelweg 38
  6221 BD Maastricht

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.08:00 - 13:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Lengva keliauti naudojantis auto nuoma

Mastrichtas yra vienas iš miestų, kuriuose veikia Sixt rent a car nuomos punktai. Tai reiškia, kad atvykę į miestą, lengvai rasite, kur išsinuomoti automobilį. Kompanijos siūlomi automobiliai gali skirtis priklausomai, į kurį punktą atvyksite. Žinoma, transporto priemones galima rezervuotis ir internetu. Jei Nyderlandai yra Jūsų atostogų tikslas, tuomet keliaukite įprastai ir rinktis lengvąjį automobilį ar universalą. Jei norėsite kito tipo, būtinai pasitikrinkite, ar tokias kategorijas turi pasirinktas nuomos punktas. Bet kokiu atveju, naudotis automobilių nuoma Mastrichte yra patogu, nes galėsite aplankyti ne tik patį miestą, bet ir gretimas apylinkes.

Išsinuomoti automobilį Mastrichte ir pažinti Nyderlandus iš arčiau

Mastrichtas yra Nyderlandų kultūrinis centras. Čia ne tik yra daugiau nei pusantro tūkstančio vietų, paskelbtų istorinėmis vertybėmis, bet ir vieta, kurioje atsirado euras. Nyderlandai taip pat turi įspūdingų istorinių pastatų, dauguma jų – bažnyčios, statytos dar XI amžiuje. Išskirtinis, asketiškas Nyderlandų bažnyčių grožis pakerės nuo pat pirmųjų minučių, o turintiems daugiau valios rekomenduojama užkopti į jų varpines, mat iš bokštų atsiveria įspūdinga miesto panorama. Norintiems sužinoti daugiau apie miesto ar šalies istoriją rekomenduojama užsukti į muziejus. Čia rasite ne tik senovinių eksponatų, bet ir olandams būdingų amatų pavyzdžių (Keramikos centras, Spausdinimo muziejus ir kt.).

Mieste ir išvykę iš miesto būtinai pasivažinėkite: čia yra kelios upės, vyksta daug įdomių reginių. Nuvykite ir prie Švento Petro forto, kuris saugo miestą jau 300 metų.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas