Automobilių nuoma
Faro
Žlugimas
Portugalija // Faro
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Faro: Sixt automobilio nuoma internetu

Vykstant į pietinę Portugalijos dalį, išbandykite Sixt rent a car automobilių nuoma Fare. Kodėl turėtumėte rinktis šios įmonės paslaugas? Šis automobilių nuomos verslas buvo įkurtas 1912 metais, kas reiškia, kad įmonė turi jau daugiau nei 100 metų patirtį. Dėl ilgametės patirties, įmonė žino, ko reikia keliautojams: patogaus transporto nuvykti į norimas vietas. Nusprendę išsinuomoti automobilį Fare, galėsite pasirinkti Jums labiausiai patinkantį transporto priemonės tipą. Rinkitės jį ir pagal poreikius: jei ketinate daugiau automobiliu naudotis bekele, tuomet geriau rinktis visureigį, o ne kabrioletą. Pasinaudokite auto nuoma ir pamatykite šalį!

 
 • Faras Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Aeroporto Faro
  8006-901 Faro

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Faro Oro uostas Shuttle

  Sixt Automobilių nuoma
  Estrada do Aeroporto
  8000-072 Faro

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Kaip veikia Sixt rent a car?

Priklausomai nuo miesto dydžio, Jūs rasite vieną ar kelis nuomos punktus. Faras nėra itin didelis miestas, tad jame yra tik vienas įmonės nuomos punktas. Tačiau nusprendę pasinaudoti automobilių nuoma Fare, turėsite galimybę apkeliauti visą pietinę Portugaliją. Nuomotu automobiliu pasieksite net atokiausius paplūdimius, į kuriuos būtų sunku nuvykti viešuoju transportu. Nesvarbu, ar renkatės automobilį internetu, ar jau nuomos punkte, Jums bus pasiūlyti skirtingi tipai. Šiame mieste siūlomi tipai yra lengvieji automobiliai, universalai, visureigiai, lengvieji krovininiai automobiliai, kupė, kabrioletai. Nepamirškite pasitikrinti darbo laiko, kad žinotumėte, kada automobilį paimti ir grąžinti.

Išsinuomoti automobilį Fare - verta

Pietinė Portugalija ypač žavi tuos, kurie nori pamatyti senovės Romos statinius, būti arti ne tik Viduržemio jūros, bet ir Atlanto vandenyno. Faras yra labiausiai į pietus nutolęs Portugalijos miestas, tačiau turistus į šį miestą traukia ne tik tai.

Jei domitės Senovės Romos imperijos istorija, būtinai turite atvykti į šį miestą: jame išlikęs ne vienas to laikmečio statinys. Tačiau dauguma į šį miestą traukia pailsėti. Nuomotu automobiliu nuvažiuokite į vieną iš daugelio paplūdimių ar parkų. Žymiausias parkas – Ria Formosos. Čia rasite druskinio vandens lagūnas, pievas tarp Faro ir smėlėtų salų. Būtent į šias vietas atskrenda migruojantys paukščiai. Turistų ir portugalų mėgstamiausias paplūdimys – Faro Prajos. Jei norite pasimėgauti nuošaliu, ramiu poilsiu, tuomet nuomotu automobiliu važiuokite į Apleistąją salą (Ilha Deserta).

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas