Automobilių nuoma
Aix-en-Provence
Žlugimas
Prancuzija // Aix-en-Provence
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Aix-en-Provence: Sixt automobilio nuoma internetu

Vykdami į pietų Prancūziją, pasinaudokite Sixt rent a car automobilių nuoma Provanso Ekse. Automobilių nuomos įmonė „Sixt“ pasaulyje veikia jau daugiau nei 100 metų: ji buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje. Šiuo metu ji jau negali vadintis nacionaline kompanija, mat nuomos punktų yra įrengta net 105-iose pasaulio šalyse. Kiekvienoje atstovybėje klientai gali rasti savo kelionei tinkančių automobilių, tai reiškia, kad galima pasirinkti transporto priemonės tipą. Tai ypač palengvina keliones, nes nereikia keliauti viešuoju transportu, galima nepaisyti jų tvarkaraščių ir kur kas greičiau pasiekti kelionės tikslą. Todėl norėdami palengvinti išvyką svečioje šalyje, pasirinkite išsinuomoti automobilį Provanso Ekse.

 
 • Provanso Ekso gelez. stotis
  Gare d'Aix en Provence-TGV
  13290 Aix-en-Provence

  Pi. - Pe.08:00 - 22:00
  &#. - Se.10:00 - 19:00
  Nedarbo diena10:00 - 19:00
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Aix-en-Provence
  16 Boulevard de la République
  13100 Aix-en-Provence

  Pi. - &#.08:00 - 12:00
   14:00 - 18:00
  Se.08:00 - 13:00
  Nedarbo diena08:00 - 13:00
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Provanso Ekso gelez. stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Gare d'Aix en Provence-TGV
  13290 Aix-en-Provence

  Pi. - Pe.08:00 - 22:00
  &#. - Se.10:00 - 19:00
  Nedarbo diena10:00 - 19:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

 • Aix-en-Provence

  Sixt Automobilių nuoma
  16 Boulevard de la République
  13100 Aix-en-Provence

  Pi. - &#.08:00 - 12:00
   14:00 - 18:00
  Se.08:00 - 13:00
  Nedarbo diena08:00 - 13:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Patogi automobilių nuoma Provanso Ekse

Provanso Eksas yra gana nedidelis miestas, tačiau netoli jo yra keli didesni Prancūzijos miestas, tad rasite ir du Sixt rent a car nuomos punktus. Kaip ši auto nuoma veikia? Jums reikia užsisakyti norimo tipo automobilį, ir tuomet nuvykti į punktą bei jį atsiimti. Provanso Ekse veikia du punktai, kuriuose galite pasirinkti norimą automobilio tipą. Abiejuose punktuose rasite lengvuosius automobilius, universalus, kuriais galėsite greitai pasiekti norimą vietą ar lankytiną objektą. Prieš nuspręsdami išsinuomoti automobilį Provanso Ekse, būtinai pasitikrinkite, ar yra galimybė grąžinti mašiną bet kokiu metu, ar su ja reikės grįžti tik punkto darbo metu. Skirtingų nuomos punktų darbo laikas gali būti ne vienodas.

Ką galite pamatyti naudodamiesi nuoma?

Provanso Eksas yra nedidelė komuna Prancūzijos pietuose, apie 30 km nuo vieno pagrindinių regiono miestų – Marselio. Tai yra vienas iš Prancūzijos miestų, kuriuos įkūrė romėnai: šis buvo įkurtas dar 123 metais prieš Kristų. Šis, ypač senus laikus menantis miestas glaudžiai susijęs su menu. Taigi, jei tik turite galimybę ir mėgstate meną, būtinai nuvykite į Meno Centrą, kuris miestą garsina nuo XVIII amžiaus. Centras įkurtas senoviniuose rūmuose, tad galėsite tuo pat metu pamatyti, kaip tuo metu gyveno aukštuomenė.

Būtinai pravažiuokite ir pasivaikščiokite senamiestyje, kuris vis dar išlaikęs daug Baroko stiliaus pastatų. Šių pastatų skaičių lenkia tik Paryžius ir Versalis, tad vaikščiodami čia jausitės tarsi grįžę laiku atgal. Atvykę į Provanso Eksą, būtinai aplankykite ir šalia esančius regionus – turėsite galimybę pamatyti visai kitokią Prancūziją.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service