Automobilių nuoma
Beauvais
Žlugimas
Prancuzija // Beauvais
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Beauvais: Sixt automobilio nuoma internetu

Net ir Paryžių galėsite pasiekti, jei pasinaudosite Sixt rent a car automobilių nuoma Bovė. Šiame mieste veikianti Vokietijos nuomos įmonė keliautojams skirtingus taškus padeda pasiekti jau nuo 1912 metų. Per ilgus veiklos metus, kompanija veiklą išplėtė ne vien gimtojoje Vokietijoje, bet ir daugiau nei 100 kitų pasaulio valstybių. Transporto priemonių nuomos paslaugomis naudotis gana paprasta: reikia iš anksto žinoti, su kokio tipo automobiliu norite nuvykti į tam tikrą miestą ir tokį tipą užsisakyti nuomos punkte. Įmonė pasirūpins, kad gautumėte naują, visus patogumus turintį automobilį. Dėl to verta išsinuomoti automobilį Bovė.

 
 • Bove Oro uostas
  Aéroport de Beauvais Tillé
  60000 Beauvais

  Pi. - Pe.08:30 - 13:00
   16:30 - 21:30
  &#.08:30 - 13:00
   14:00 - 20:00
  Nedarbo diena16:00 - 22:00
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Bove Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Aéroport de Beauvais Tillé
  60000 Beauvais

  Pi. - Pe.08:30 - 13:00
   16:30 - 21:30
  &#.08:30 - 13:00
   14:00 - 20:00
  Nedarbo diena16:00 - 22:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Kaip veikia auto nuoma?

Atvykę į Bovė nuomos punktą, Jūs galėsite pasirinkti geriausiai Jums tinkantį automobilio tipą. Žinoma, tai galite padaryti ir internetu. Šiuo metu mieste yra tik vienas automobilių nuomos punktas ir jame galite rasti ne tik lengvuosius automobilius ar universalus, bet ir visureigius, kurie pravers norintiems nuvykti į užmiestį. Turėdami patikimą automobilį, galėsite lengvai išmaišyti visą Prancūziją. Sixt rent a car automobilių nuoma Bovė padės Jums pamatyti daugiau įdomių objektų. Taip pat, į šį punktą transporto priemonę bus galima grąžinti bet kuriuo paros metu.

Kodėl verta išsinuomoti automobilį Bovė

Nors Bovė yra gana nedidelis miestelis Prancūzijoje, važiuodami nuomotu automobiliu vis tiek rasite, ką aplankyti. Vienas iš įspūdingiausių statinių yra miesto katedra, kuri buvo pastatyta XIV amžiuje. Šios katedros bokštas buvo 153 metrų aukščio (1573 metais sugriuvo). Katedra žymi ir savo milžinišku astrologiniu laikrodžiu, kuris buvo sukonstruotas bažnyčiai 1868 metais.

Jei domitės istorija, būtinai aplankykite ir mieste esančius griuvėsius, kurie išlikę iš Romos imperijos ir viduramžių laikų. O norėdami atsipalaiduoti, nuvažiuokite pasivaikščioti į Marselio Dasalto parką. Jis yra šiaurinėje miesto dalyje ir jį itin mėgsta jaunesni miesto gyventojai bei svečiai. Šis parkas po truputį yra didinamas – jame vis pasodinama papildomų augalų, tad, kas žino, galbūt, kaip tik dabar nuvykę pamatysite jį dar didesnį negu anksčiau!

Žinoma, jei mieste viską apžiūrėsite, galite vykti į netoli esantį Paryžių – tam reikės tik užvesti nuomoto automobilio variklį ir surasti kelią. Tiesa, tuo mes ilgi pasirūpinsime: klientams pageidaujant automobilyje įrengiame GPS navigacijos sistemas, kurios aiškiai parodo, kuriuo keliu reikėtų vykti. Su „Sixt“ automobiliais visa Prancūzija kaip ant delno.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas