Automobilių nuoma
Pau
Žlugimas
Prancuzija // Pau
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Pau: Sixt automobilio nuoma internetu

Vykstant į pietinę Prancūzijos dalį, nepraleiskite progos pasinaudoti Sixt rent a car automobilių nuoma Po. Naudotis nuomotu automobiliu kelionėse itin patogu, nes galite patys susidaryti savo maršrutą, kaip važiuoti, kada pamatyti norimas vietas, nereikia sekti viešojo transporto tvarkaraščių. Šiuos privalumus dar 1912 metais apjungė vokietis Martinas Sixtas, įkūręs automobilių nuomos kompaniją „Sixt“. Šiuo metu įmonės automobilių nuomos paslaugomis galima pasinaudoti 105 – iose šalyse. Taigi, prireikus patikimos transporto priemonės, galite būti tikri, kad ją rasite nuomos punkte. Prireikus, būtinai pasinaudokite galimybe išsinuomoti automobilį Po.

 
 • Pau-Pyrenees Aeroport
  Route de l'aéroport
  64230 Uzein

  Pi. - Pe.08:00 - 22:00
  &#.08:00 - 09:30
   13:00 - 15:45
   21:15 - 22:00
  Se.10:00 - 22:00
  Nedarbo diena08:00 - 22:00
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Pau-Pyrenees Aeroport

  Sixt Automobilių nuoma
  Route de l'aéroport
  64230 Uzein

  Pi. - Pe.08:00 - 22:00
  &#.08:00 - 09:30
   13:00 - 15:45
   21:15 - 22:00
  Se.10:00 - 22:00
  Nedarbo diena08:00 - 22:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Jūsų laukia auto nuoma

Po yra nedidelis miestas, todėl šalia jo yra tik vienas nuomos punktas. Tačiau to užtenka, nes jame yra pakankamas kiekis įvairių mašinų. Išsinuomoję automobilį, galėsite tyrinėti ne tik pietinę Prancūziją, bet ir šiaurinę Ispanijos dalį. Šiame Sixt rent a car automobilių nuomos punkte galėsite rinktis iš įprastų lengvųjų automobilių arba universalų. Nuomos punkte taip pat leidžiama rinktis prabangius kupė ir kabrioletus. Jei ketinate važiuoti į užmiestį, tuomet rekomenduojama pasinaudoti keturiais ratais varomais visureigiais. Taip pat svarbu prisiminti, kad pasirinkus automobilių nuomą Po, nuomotą transporto priemonę galėsite grąžinti bet kokiu paros metu.

Ką pamatyti pasirinkus išsinuomoti automobilį Po?

Vykstant į Prancūziją, norisi pamatyti kaip įmanoma daugiau įdomių vaizdų, lankytinų objektų, kurių šioje šalyje tikrai netrūksta. Nors Po nėra itin didelis miestas, tai vis tiek yra Pirėnų – Atlanto departamento sostinė. Atvykę į miestą, būtinai aplankykite pilį, kurioje 1553 metais gimė Anglijos karalius Henrikas IV. Pilyje vykdomi turai keliomis kalbomis, tad apie viso miesto ir šios asmenybės istoriją sužinosite labai daug. Jei norite kiek atsipalaiduoti, nuvažiuokite prie Pirėnų bulvaro. Jis buvo pastatytas XIX amžiuje ir jungia pilį su Bomonto parku. Vaikščiodami galėsite apžvelgti miesto panoramą. Minėtame 10 hektarų parke rasite daugiau nei 100 skirtingų medžių rūšių, rožių sodą ir nedidelį ežerą.

Pasinaudodami nuomotu automobiliu, galėsite ne tik pasiekti Ispaniją, bet ir Atlanto vandenyną, kuris yra 100 km nutolęs nuo miesto.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas