Automobilių nuoma
Rumunija
Žlugimas
Rumunija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Rumunija: automobilio nuoma internetu

Daugybė įspūdžių ir saugi kelionė garantuota kartu su SIXT automobilių nuoma Rumunijoje. Nuo 1912 metų veikianti Vokietijos kompanija SIXT šiuo metu turi padalinių įvairiuose Europos miestuose, Amerikos valstijose, Australijoje. Ilgametis darbas, glaudus bendradarbiavimas su BMW koncernu ir dėmesys keliautojų poreikiams lėmė šios įmonės žinomumą ir aukščiausio lygio paslaugas. Dabar išsinuomoti automobilį Rumunijoje renkasi dažnas čia besilankantis žmogus. Priklausomai nuo keliautojų ar verslo reikalais į šalį atvykstančių asmenų, SIXT kompanija kviečia užsukti į artimiausią atstovybę ir išsinuomoti patinkantį automobilį.

Auto nuoma Rumunijoje

Naudojantis SIXT rent a car paslaugomis galima rinktis ekonomiškus, sportinius, SUV, prabangius kabrioleto tipo automobilius. Ruošdamiesi išsinuomoti automobilį Rumunijoje, patikrinkite svetainėje, ar tam tikruose padaliniuose yra Jūsų norimos klasės automobilių. Ten dirbantis personalas pateiks turimus automobilių modelius, atitinkančius individualius klientų poreikius. Be to siūlomos ir papildomos paslaugos tokios, kaip: GPS navigatoriai, vaikiškos kėdutės automobiliui, neapribojamas automobilio kilometražas.

Informacija Rumunijoje vairuojantiems pirmą kartą

Jei jau pasiruošėte leistis į kelionę po Rumuniją, vertėtų žinoti tam tikrus šios šalies eismo ypatumus. Tokia informacija padės išvengti nesklandumų su vietine policija ir prisidės prie malonios viešnagės svečioje šalyje kūrimo.

Rumunijos užmiesčių keliai yra apmokestinti, dėl to išsinuomojus automobilį nepamirškite susimokėti (tai galima padaryti grynais degalinėje pirkdami vinjetę arba iš anksto, mokant internetu);

papildomai apmokestinamas pervažiavimas per Ruse-Giurgiu, Fetesti-Cernavoda, Giurgieni-Vadul Oii tiltus;

Rumunijoje automatai stovėjimo aikštelėse stovi mažai kur, tačiau susimokėti vis tiek reikia. Tai padaryti galima paduodant pinigus tos aikštelės darbuotojams;

Mieste leistinas greitis yra 50 km/h, užmiestyje – 90 km/h, o autostradoje 130 km/h;

už vairo Rumunijoje sėsti galima esant tik visiškai blaiviam.

Automobilių nuoma Rumunijoje yra patogus būdas keliauti, o eismo taisyklės – panašios kaip ir Lietuvoje, todėl didelių sunkumų svečiuojantis šioje šalyje neturėtų kilti.

Rumunija – akimis neaprėpiamas gamtos grožis

Atvykus į Juodosios jūros pakrantėje įsikūrusią Rumuniją norisi be perstojo dairytis: gamtos grožis, žaluma ir kalnuotas kraštovaizdis pavergia daugelio čia besilankančių žmonių širdis. Nusprendę išsinuomoti automobilį Rumunijoje, vykite į artimiausią SIXT atstovybę. Su pasirinkta transporto priemone važiuokite į legendinę Brano, arba kitaip dar vadinamą, Drakulos pilį. Pasivaikščioję legendomis apintoje pilyje važiuokite į Sibiu miestą, pastatytą XII amžiaus pabaigoje ir iki šiandien stebinančiu savo senamiesčiu. Mėgstantiems gamtą, rekomenduojame Dunojaus deltą, arba Šiaurės Rytuose esančius spalvotuosius Bukovinos vienuolynus. Tikro didelio miesto, su ryškiais laikmečių kontrastais, pavyzdžiu Rumunijoje yra sostinė Bukareštas. Čia galima rasti visko – nuo viduramžių laikų statinių iki itin modernių dangoraižių. Parlamentas, esantis Bukarešte, užima apie 330 tūkst. kv. m ir yra antras pagal dydį pasaulyje statinys (jį lenkia tik JAV pentagonas). Maža dalis čia paminėtų objektų laukia Jūsų – leiskitės į nuotykius kartu su SIXT rent a car.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas