Automobilių nuoma
Bucharest
Žlugimas
Rumunija // Bucharest
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Bucharest: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Bukarešte – viena svarbiausių paslaugų, siekiant patogios kelionės. Kompanija „Sixt“ padeda užtikrinti maksimalų komfortą vairuojant prabangias mašinas. Malonioms kelionėms galite rinktis sedanus, furgonus, visureigius su automatine ar mechanine pavarų dėže. Naudojantis „Sixt“ rent a car privalumais verslo susitikimai, pramogos ir tiesiog pažintis su miestu vyks tik pagal jūsų norą.

 
 • Bucharesto Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Calea Bucurestilor 224E
  075150 Otopeni

  Pi. - Se.00:00 - 24:00
  Nedarbo diena00:00 - 24:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Bucharest City Center/Sheraton

  Sixt Automobilių nuoma
  Calea Dorobanti 5-7
  010551 Bucharest

  Pi.10:30 - 18:00
  An. - Pe.09:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Bucharesto Centras/Radisson

  Sixt Automobilių nuoma
  Calea Victoriei 63-81
  010065 Bucuresti

  Pi.10:30 - 18:00
  An. - Se.09:00 - 18:00
  Nedarbo diena09:00 - 18:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

„Sixt“ automobilių nuoma Bukarešte

Rumunija kasmet sulaukia daugybės svečių, todėl galimybė patogiai keliauti čia – išties svarbi. Vokietijoje prieš daugiau nei šimtmetį įsteigta kompanija „Sixt“ suteikia galimybę mėgautis visais vairavimo privalumais. Tam, kad galėtumėte išsinuomoti automobilį Bukarešte, tereikia tarptautinių vairavimo teisių, paso ir banko kortelės. Paslauga teikiama 18 metų sulaukusiems vairuotojams.

„Sixt“ yra Europos rinkos lyderė, besididžiuojanti didžiausiu prabangų mašinų parku. Premium, ekonominės, verslo, standartinės klasės auto nuoma pavers komfortiškomis net tolimiausias keliones. Be to, neseniai iš gamyklų išriedėję automobiliai – tobulas pasirinkimas solidžiam įspūdžiui kurti. Norėdami Bukarešte vairuoti pavydo vertą mašiną, tiesiog rezervuokite norimą kategoriją internetu. Padalinio darbuotojų parinktą modelį rasite prie oro uosto ar kitoje iš anksto nurodytoje vietoje.

Norint pailsėti po skrydžio ar mėgautis kompanija pravers papildoma paslauga – automobilių nuoma su vairuotoju. Kelionės įspūdžius galite pagerinti ir užsisakę GPS įrangą. Papildomas mašinos draudimas, patogios vaikiškos kėdutės mažiesiems – dar keli dalykai, padėsiantys vairuoti be rūpesčių.

Vairuokite Bukarešte su „Sixt“

Automobilių nuoma Bukarešte – ypač naudinga paslauga. Miesto viešasis transportas pasižymi maršrutų painumu, grafikų neatitikimais. Be to, juo ne visuomet patogu pasiekti centrą. Pasirinkę keliauti savarankiškai su „Sixt“ rent a car, galite aplankyti miesto ar jo apylinkių įžymybes vos panorėję.

Rumunija didžiuojasi turinti antrą pagal plotą statinį pasaulyje: Parlamento rūmus. Jie – ir patys prabangiausi, tad užsukite į vidų. Nusprendę išsinuomoti automobilį Bukarešte, taip pat nuvykite apžiūrėti senamiesčio, Lipscani kvartalo. Jį puošia Šv. Nikalojaus bažnyčia, Rumunijos banko, universiteto pastatai. Būtinai nuvažiuokite pasigrožėti ir Triumfo arka – ji taip pat garsina miestą.

Bukareštas džiugina ne vien architektūra, bet ir žaluma. Atsigrožėję pastatais, susiruoškite iškylai Cismigiu soduose, kituose parkuose. Išnuomotas „Sixt“ automobilis pravers ir miesto apylinkių tyrinėjimui – Rumunijoje žavi ne tik sostinė.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas