Automobilių nuoma
Saudo Arabija
Žlugimas
Saudo Arabija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Saudo Arabija: automobilio nuoma internetu

Keliaukite po Saudo Arabiją patogiai: SIXT rent a car gali pasiūlyti įvairius klientų poreikius tenkinančius automobilių modelius. Išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje verta dėl visiško komforto, mat turint mašiną kelionės planuotoju tampate Jūs pats, Jums nereikia taikytis prie viešojo transporto tvarkaraščių ar nežinomos kalbos. Ilgus metus veikianti Vokietijos automobilių nuomos kompanija SIXT šiuo metu veikia net 105 –iose pasaulio šalyse ir vien Siaudo Arabijos teritorijoje turi kelis auto nuomos punktus. Pasiryžkite kelionės pokyčiams, iš kurios grįšite pilni naujų įspūdžių!

Automobilių nuoma Saudo Arabijoje užtikrina saugias keliones

SIXT rent a car siūlo net kelis skirtingus automobilių modelius, tad rinktis tikrai yra iš ko. Pasiūla vyrauja nuo ekonomiškų transporto priemonių iki visureigių ar net mikroautobusų. Tad, ką pasiūlyti yra net pačiam išrankiausiam vairuotojui. Be to, kartu su automobiliu galėsite naudotis ir kitomis naudingomis paslaugomis. Išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje galima be rūpesčių, o kartu gausite GPS navigacijos sistemą, jei yra reikalinga – vaikišką kėdutę, o kritiniu atveju net ir vairuotoją. Navigacinės sistemos padės nepaklysti nepažįstamose vietose bei rasti patogesnius kelionių maršrutus. Svarbiausia – prieš išsirinkdami automobilį perspėkite SIXT komandą apie tai, ko Jums dar prireiks komfortiškai ir saugiai kelionei.

Sudėtingas vairavimas Saudo Arabijoje

Svarbiausia, kad kelionė būtų saugi. Tam svarbu suvokti kelių eismo situaciją šioje šalyje:

Saudo Arabijos keliuose dominuoja 8 juostos, vairuoti reikia atidžiai;

Saudo Arabija neturi nustatyto tikslaus leistino greičio keliuose. Todėl įprastų eismo taisyklių paisymas šios šalies vairuotojams nėra būdingas.

Išsinuomojus automobilį Saudo Arabijoje būkite atsargūs ir itin atidūs vairuodami;

mieste vidutinis greitis 80-100km/h, tačiau dažniausiai kiekvienas važiuoja taip, kaip jam yra patogiau; užmiestyje oficialiai nustatytas yra 120km/h greitis, tačiau tai nereiškia, kad jis nuolat yra paisomas. Vairavimas šioje šalyje gali būti sudėtingas ir pilnas iššūkių;

taip pat gana ilgai Saudo Arabijoje buvo draudžiama vairuoti moterims. Ši teisė damoms įstatymiškai buvo suteikta tik nuo 2017 metų rugsėjo.

Saudo Arabija ir ką joje aplankyti

Išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje naudinga. Šalis yra viena lankomiausių dėl piligriminių kelių. Be to, Saudo Arabijoje beveik nėra geležinkelio transporto, tad išnuomotas automobilis bus daug greitesnis nei varginančios viešojo transporto paieškos ir paini jo sistema. Automobiliu galite pasiekti žymųjį Abda Dam ežerą. Šios apylinkės žavi savo išskirtiniu klimatu ir kraštovaizdžiu. Taip pat nuomota transporto priemonė padės greičiau pasiekti ir žymiąsias sostinės – Rijado- vietas. Aplankysite ne tik Karaliaus Abdulo parką ar Al Rahji didžiąją mečetę. Saudo Arabijos sostinė didelė, o vaikščiojimas pėsčiomis gerokai nuvargins. SIXT rent a car nuomotu automobiliu pasieksite ir kitus šalies miestus. Būtinai užsukite į Džidos miestą, kurį aplankę išvysite ne tik plūduruojančią mečetę, bet ir aukščiausią pasaulyje blyksintį švyturį. Šalis turi ką parodyti, tad išsinuomoti automobilį Saudo Arabijoje pravartu.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas