Automobilių nuoma Singapuras

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Singapuras

Populiariausi Singapuras

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Singapuro Changi Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Singapuras

Komfortiškos kelionės su automobilių nuoma Singapūre

Komfortiškos kelionės su automobilių nuoma Singapūre

Patogumas ir komfortas kelionėje itin svarbus aspektas. Svajojate aplankyti Azijos gamtą? SIXT rent a car automobilių nuomos įmonės nuolat plečiasi. Nuomos padalinius galite rasti tiek Europos, tiek Azijos regionuose, tad net norint išsinuomoti automobilį Singapūre, dėl to nekils problemų. O ir Azijos gamta bus pasiekiama ranka, jei keliausite išnuomota transporto priemone, o ne autobusais ar traukiniais. Planuokite savo kelionės laiką ir kryptis, o automobilių nuomos agentūra SIXT rent a car pasirūpins, kad Jūsų kelionės būtų komfortiškos ir be didesnių rūpesčių. Daugiau nei šimtą metų veikianti Vokietijos automobilių nuomos firma siūlo Jums naujausius automobilių modelius už geriausią kainą. Net jei Jums prireiktų kelioninio mikroautobuso ar krovininio automobilio, papildomų problemų dėl to nekils. Su SIXT rent a car automobilių nuoma veikia sklandžiai ir greitai, todėl nenuvils nei vieno kliento. Nuomos punktus galite rasti didžiausiuose pasaulio miestuose, tiek prie geležinkelio stočių, tiek prie oro uostų. Išsinuomoti automobilį Singapūre nėra sudėtinga, o papildomai suteiksime ir reikalingus priedus: vaikiškas kėdutes, GPS navigacines sistemas. Kilus poreikiui, automobilis gali būti nuomojamas su vairuotoju. Juk svarbiausia - patogumas!
Pagrindinė informacija apie eismo taisykles Singapūre Miestas-valstybė Singapūras nėra Europos zonoje, tad ir kelių eismo taisyklės čia kiek skiriasi. Kad kelionėje neįvyktų nenumatytų atvejų, pirmiausia susipažinkite su informacija apie vairavimą šioje šalyje: Automobiliams ir motociklams yra nustatytas leistinas greitis skirtinguose keliuose. Įprastuose keliuose vairuoti leidžiama neviršijant 50km/h greičio. Greitkeliuose nustatytas leistinas greitis yra 70-90km/h. Tuneliuose galioja atskiras leistinas važiavimo greitis - 50-80km/h. Viena iš aktualiausių vairavimo taisyklių šioje šalyje - eismas vyksta kairėje kelio pusėje. Jei vairuosite transporto priemonę, kurios vairas yra kairėje pusėje, reikalaujama važiuoti tik turint apie tai įspėjantį ženklą. Tai sukels mažiau keblumų vietiniams ir Jums patiems, jei visgi sekundei sumaišytumėte kelio puses.
Singapūro vizitinė kortelė - dangoraižiai Šis miestas valstybė nėra didelis, tačiau pėsčiomis apeiti visas žymias vietas būtų sudėtingas. Tačiau SIXT rent a car automobilių nuoma pasiruošę Jums padėti susipažinti su šiuo žaviu miestu. Išsinuomojus transporto priemonę bus ne tik lengviau apžvelgti visą miestą, bet ir planuoti kelionės tikslus. Miestas garsėja įvairiais sodais ir įspūdingais dangoraižiais išsidėsčiusiais visoje teritorijoje. Keliaudami automobiliu spėsite užsukti į žymiuosius Singapūro Botanikos sodus, aplankyti nacionalinį orchidėjų parką bei Singapūro zoologijos ir įlankos sodus. Automobiliu pasiekiamas bus ir Merlion parkas, kinų kvartalas, Marina Bay Sand prekybos centras. Automobilių nuoma Singapūre padės pažinti ir naktinį miesto gyvenimą. Užsukite į SIXT rent a car ir pasinerkite į vietoje nestovintį Singapūro gyvenimą.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Singapuras
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Singapuras?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Singapuras, turite būti ne jaunesni nei 22 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Singapuras.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Singapuras?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,2
Remiantis 13 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(4,1)
DUK apie nuomą Singapuras
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Singapuras?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Singapuras?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Singapuras

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Singapuras

Rodyti daugiau