Automobilių nuoma Slovakija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Slovakija

Atraskite Slovakija

SIXT automobilių nuoma Slovakijoje

SIXT automobilių nuoma Slovakijoje

Atsipalaiduokite savo kelionėje: pasirinkite išsinuomoti automobilį Slovakijoje iš SIXT rent a car nuomos punkto. Kodėl tai verta Jūsų dėmesio? Nes Jūs galėsite palengvinti savo išvyką: tik pagalvokite, skriedami nuomotu automobiliu spėsite ne tik daugiau aplankyti šalies, bet ir privažiuosite prie objektų, kurių nesiekia viešasis transportas. Būtent šiuos privalumus ir daugiau suteikia auto nuoma. Kompanija, besirūpinanti keliautojų patogumais ir galimybėmis važiuoti paprasčiau - SIXT rent a car buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje. Per daugiau nei šimtą metų, dar 104 - ios šalys pastebėjo paslaugų suteikiamus privalumus ir prisijungė prie pasaulinio tinklo. Slovakija - viena iš šių šalių. Kaip viskas vyksta? Atvykę į nuomos punktą (arba galite automobilių tipus rinktis internetu), gausite pasirinkimą iš kelių tipų. Tai gali būti ir universalūs, ir lengvieji automobiliai, skirti lengvai kelionei. Punktuose taip pat lauks keturiais ratais varomi visureigiai, skirti nuotykių ieškotojams. Taip pat galite rasti ir kupė, kabrioletų: šiuos rinkitės, jei norite itin prabangios kelionės.
Vairavimo taisyklės Slovakijoje Natūralu, kad vairuoti automobilį galite tik jei turite tam teisę ir esate susipažinę su vietinėmis kelių eismo taisyklėmis. Slovakijos kelių eismo taisyklės ne tiek daug skiriasi nuo lietuviškųjų: eismas vis tiek vyksta dešinėje pusėje, greitis žymimas kilometrais per valandą, būtina sekti kelio ženklus ir netrukdyti kitiems vairuotojams.Prie šių, jau įprastų taisyklių, pateikiame ir dar kelis patarimus, kad kelionė būtų sklandesnė: kai kuriuose greitkeliuose teks mokėti, už savo mokestį gausite tai įrodantį lipduką, leidžiantį naudotis keliais; automobilyje negali būti jokios radarus aptinkančios technikos; leistina alkoholio norma kraujyje - nulis promilių. Vairuokite atsakingai; nusižengus taisyklėms, gali tekti iš karto mokėti baudą (sustabdžiusiam policininkui).
Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Slovakijoje? Nors Slovakija nėra didelė, tikrai rasite, ką čia aplankyti: įvairūs kalnai, įspūdingi miestai laukia Jūsų. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Slovakijoje, pirmiausia pasukite į šalies sostinę - Bratislavą. Šiame mieste įspūdingiausias reginys: didinga pilis, stovinti ant kalno. Tam tikru laikotarpiu pilis buvo sugriauta, tačiau šiandien galime džiaugtis renovuotu variantu. Nuo pilies kalno taip pat puikiai galėsite apžvelgti visą sostinę.Jei norite patyrinėti regioninę šalies dalį, tuomet važiuokite į Košicą. Tai miestas, menantis XIII - ąjį amžių, tad čia taip pat rasite ne vieną pastatą iš viduramžių. Miestas ypatingas tuo, kad visoje šalyje jis turi daugiausia istorinių paminklų.Suprantama, kad šalyje būtina aplankyti ir gamtos stebuklus. Slovakijoje tai Aukštieji Tatrai. Geriausias miestelis, kuriame galite apsistoti ir grožėtis šių kalnų vaizdais - Štrbske Plesas.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Slovakija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Slovakija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Slovakija, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Slovakija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Slovakija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 96 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)

DUK apie nuomą Slovakija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Slovakija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Slovakija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Slovakija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Slovakija

Rodyti daugiau