Automobilių nuoma
Koper
Žlugimas
Slovenija // Koper
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Koper: Sixt automobilio nuoma internetu

Naujų ekonomiškų ir prabangių „Sixt“ automobilių nuoma Koperyje – idealus pasirinkimas. Daugiau nei šimtmetį patirties skaičiuojanti kompanija padeda pasirūpinti tiek nepriekaištingu įvaizdžiu, tiek neprilygstamu komfortu. Skirtingų klasių ir kategorijų mašinos su mechanine ar automatine pavarų dėže pateisina visus lūkesčius su kaupu. „Sixt“ rent a car – tai patikimas laisvės, patogumo ir prabangos derinys.

 
 • Koper

  Sixt Automobilių nuoma
  Pristaniska 21
  6000 Koper

  Pi. - Pe.08:00 - 15:00
  &#.08:00 - 13:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

„Sixt“ automobilių nuoma Koperyje

Pasirinkimas išsinuomoti mašiną Koperyje atveria didžiausias galimybes keliauti saugiai, greitai, patogiai ir prabangiai. Savarankiškoms išvykoms visoje Slovėnijoje galite rinktis sedanus, bekelės automobilius, kabrioletus, universalus, mikroautobusus. Sportinės, verslo, ekonomiškos, premium ir kitų klasių mašinos nuomojamos nuo 18 metų. „Sixt“ rūpinasi išskirtine auto nuoma, todėl jums siūlomi tik nauji geriausių gamintojų automobiliai.

Jei jūsų kelionės tikslas – ne tik Koperis, „Sixt“ paslaugos tiks tobulai. Kadangi kompanija siūlo neribotą nuvažiuojamų kilometrų skaičių, jos mašinomis gali būti apvažiuota visa Slovėnija. Dar vienas privalumas – lankstūs grąžinimo terminai. Automobilį galite nuomotis tiek parai, tiek keliems mėnesiams. Tiesiog pasirinkite norimą mašinų grupę ir pradėkite kelionę padalinio darbuotojų parinktu modeliu oro uoste ar kitoje patogioje vietoje.

Viešnagės Koperyje metu dažnai praverčia papildomos „Sixt“ paslaugos. Savo patogumui galite išsinuomoti išmanią GPS įrangą. Taip pat galite patikėti vairavimą patyrusiam miesto kelių žinovui – automobilių nuoma su vairuotoju praverčia daugybėje situacijų. Mažai žinomame mieste naudingas ir papildomas transporto priemonės draudimas.

Vairuokite Koperyje su „Sixt“

Slovėnija – tvarkingų kelių šalis. Tačiau susisiekimas viešojo transporto priemonėmis ne visuomet būna sklandus. Automobilių nuoma Koperyje leidžia išvengti bet kokių trukdžių ir mėgautis neribotu miesto pažinimu.

Koperis kadaise buvo Venecijos respublikos dalimi. Apie tuos didingus laikus dar mena miesto planas. Pasirinkimas išsinuomoti automobilį Koperyje leis apžiūrėti visas šio uostamiesčio įžymias vietas pagal savo individualius pomėgius. Užsukti verta į Titovo aikštę, šalia kurios stovi senutėlė katedra. Pakilę į bokštą išvysite miesto panoramą. Apžiūrėkite ir labai žymius Pretorionų rūmus.

Su „Sixt“ rent a car“ galite keliauti ir toliau. Ypatingai verta pasigėrėti Slovėnijos pajūriu. Puikiu pasirinkimu gali būti Piranas, Izola. Netoli Koperio rasite ir kitų žavingų miestų, vertų tiek šeimos, tiek draugų kompanijos dėmesio.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas