Automobilių nuoma
Maribor
Žlugimas
Slovenija // Maribor
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Maribor: Sixt automobilio nuoma internetu

„Sixt“ automobilių nuoma Maribore leis mėgautis miesto įspūdžiais kiek tik geis širdis. Įsimintinai viešnagei skirti nauji įvairių kategorijų ir klasių automobiliai. Prabangių sedanų, visureigių, kabrioletų, universalų auto nuoma – tobulas pasirinkimas tiek povestuvinei kelionei, tiek verslo susitikimams. Su „Sixt“ rent a car naujiems šalies įspūdžiams ir nepamirštamiems nuotykiams būsite pasiruošę visuomet.

 
 • MaribOro Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Letaliska Cesta 10
  2312 Orehova Vas

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Maribor

  Sixt Automobilių nuoma
  Partizanska 48
  2000 Maribor

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00
  &#.08:00 - 12:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

„Sixt“ automobilių nuoma Maribore

Savarankiškos kelionės suteikia daugiausiai naudos, patogumo ir malonumo. Tai puikiai suprato M. Sikstas, 1912 m. pradėjęs itin reikšmingą verslą. Šiandien, po daugiau nei 100 metų, vairuoti nuomotą mašiną gali virš 150 šalių gyventojai ir svečiai. Slovėnija – viena tokių valstybių.

Išsinuomoti automobilį Maribore – tai pasirūpinti ypatingu komfortu. Prabangios, aukščiausius saugumo standartus atitinkančios mašinos prieinamos visiems, sulaukusiems 18 m. amžiaus ir turintiems tarptautinių teisių pažymėjimą. Tam, kad Mariboras ir jo apylinkės būtų apkeliautos patogiai, rezervuokite norimą automobilių grupę, o modelio parinkimą patikėkite padalinio komandai.

Šiam tikslui pravers ir papildomos paslaugos. Nusprendę pailsėti po kelionės į Slovakiją, pasinaudokite automobilių nuoma su vairuotoju. Pasirinktoje mašinoje gali būti įtaisytos vaikiškos kėdutės – jos leis pasirūpinti mažųjų saugumu. Jei vairuosite patys, netikėtumų kelyje padės išvengti papildomas draudimas ir patikimas, išmanus GPS įrenginys.

Vairuokite Maribore su „Sixt“

Automobilių nuoma Maribore – geriausias būdas miestui apkeliauti. „Sixt“ paslaugos leis išvengti visų viešojo transporto trūkumų – lėtumo, senumo ir kovų dėl vietos. Automobiliu laiku pasieksite reikiamą objektą, o keliones planuosite tik pagal savo poreikius. Be to, kompanija neriboja nuvažiuojamų kilometrų – tai tobula galimybė pasigrožėti visa Slovėnija.

Mariboras – antrasis pagal dydį Slovėnijos miestas. Jis pasižymiu jaukiu senamiesčiu, kuriame verta pamatyti rotušę, Centrinę aikštę. Čia pat auga seniausias pasaulio vynmedis, kurio uogų vynu vaišinami garbingiausi Mariboro svečiai. Būtinai apžiūrėkite ir 16 a. menantį vandens bokštuką, 15 a. statytą pilį su jame esančiu muziejumi, pervažiuokite senąjį miesto tiltą.

Išsinuomoti automobilį Maribore verta ir dėl pramogų. Miestas saugomas kalnų, kuriuose galite susiorganizuoti žygį, apžiūrėti panoramą. Čia pat, Mariborsko Pohorje, įrengtas slidinėjimo kurortas. Taip pat pažinkite tolesnius miestus – „Sixt“ rent a car padės pasirūpinti geriausiais įspūdžiais ir ten.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas