Automobilių nuoma Helsinkis-Vanta Oro uostas

 

Populiariausi Helsinkis-Vanta Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Helsinkis-Vanta Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Helsinkis-Vanta Oro uostas padalinį

Adresas

Arrivals, Car Rental Center, 01510 Vantaa, Suomija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Št
00:00 - 01:00 07:00 - 20:00
Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Helsinkis-Vanta Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Nuvykite į Suomiją, pamatykite Helsinkio siūlomas atrakcijas su Sixt automobilių nuoma Helsinkio oro uoste. Nuvažiuoti iš oro uosto į Helsinkį galite pasirinktu automobiliu. Jei neieškote kažko prabangaus (pavyzdžiui, kupė ar kabrioleto), Jums puikiai tiks lengvasis automobilis ar universalas. Tačiau jei norite daugiau patogumo važiuodami įvairiais keliais, galite išsinuomoti ir visureigį (SUV). Beje, bet kurį automobilį kur kas greičiau išsirinksite savo iPhone. Jei labai skubate, pasinaudokite ir Sixt rent a car greitojo aptarnavimo langeliu Express counter. Jei nesate tikri, kada lėktuvas nusileis ir ar Jūs po kelionės apskritai grįšite į oro uostą, nereikia pranešti: automobilį pasiimti ir jį grąžinti į oro uosto nuomos punktą galėsite bet kuriuo paros metu.
Metas išsinuomoti automobilį Helsinkio oro uoste Helsinkio Vantaa oro uostas (HEL) įsikūręs Vantos miestelyje – iš čia kilęs ir antrasis oro uosto pavadinimas. Tai didžiausias oro uostas šalyje, vykdantis net 90 proc. tarptautinių skrydžių. Oro uoste yra du terminalai ir ne viena paslauga, skirta užtikrinti, kad visi svečiai puikiai jaustųsi. Čia galite ne tik pasivaikščioti, bet ir pavalgyti, išgerti kavos, kol laukiate savo skrydžio. Viena siūlomų paslaugų – ir automobilių nuoma. Ja pasinaudoję galėsite greitai ir patikimai išsinuomoti automobilį Helsinkio oro uoste. Tai leis Jums be rūpesčių nuvykti į Suomijos sostinę, esančią net 17 km nuo oro uosto.
Lengvai pasiekiamas Helsinkis su Sixt rent a car Auto nuoma Helsinkyje – puikus būdas patogiai pamatyti visus svarbius istorinius objektus Suomijos sostinėje. Vienas jų – XIX amžiuje pastatyta Helsinkio liuteronų evangelikų katedra, kurią daugelis laiko Helsinkio simboliu. Jeigu norite atsipalaiduoti, Jums tiesiog būtina pasinaudojus galimybe išsinuomoti automobilį Helsinkio oro uoste nuvykti į Esplanade parką. Jis yra Helsinkio centre ir ten galima ne tik pasivaikščioti, bet ir užtikti įdomių renginių. Mieste taip pat yra ne vienas muziejus – nacionalinis, moderniojo meno, o jei norite pamatyti suomiškų kūrinių, būtinai nuvažiuokite iki Ateneum meno muziejaus. Norėdami patogiai pakeliauti ir pamatyti visas šias vietas, pasinaudokite automobilių nuoma Helsinkio oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Helsinkis-Vanta Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Helsinkis-Vanta Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Helsinkis-Vanta Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Helsinkis-Vanta Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Helsinkis-Vanta Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 1122 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Transporto priemonė
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.

DUK apie nuomą Helsinkis-Vanta Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Helsinkis-Vanta Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Helsinkis-Vanta Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?