Automobilių nuoma Suomija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Suomija

Atraskite Suomija

SIXT automobilių nuoma Suomijoje

SIXT automobilių nuoma Suomijoje

Leiskite sau pasimėgauti kelione be rūpesčių: rinkitės išsinuomoti automobilį Suomijoje iš kompanijos SIXT rent a car. Leiskite nuomotam automobiliu nuvežti Jus net į tolimiausius šalies kampelius: galėsite šalį pažinti daug geriau nei vykdami viešuoju transportu. Galėsite patys nuspręsti, kelintą valandą išvažiuojate, kelintą valandą grįšite, kuriuos vaizdus pamatysite, o kuriuos visgi praleisite. Vykstantiems į verslo kelionę, taip pat pravartu naudotis auto nuoma - bus daug paprasčiau ir lengviau nuvykti į reikiamas vietas. Naudotis automobilių nuoma itin verta tiems, kurie nori ne tik geriau pažinti šalį, bet ir tai padaryti produktyviau, patiems galint valdyti savo kelionę. Pasirinkus SIXT rent a car, galėsite padaryti būtent tai: šia kompanija pasitiki net 105 šalys. Nusprendę pasinaudoti paslaugomis, gausite pasirinkimą iš kelių automobilio tipų. Vienas dažnesnių tipų yra universalai arba lengvieji automobiliai, skirti atpalaiduojančioms kelionėms miestuose. Kitas automobilių tipas: visureigiai sužavės tuos, kurie atvyko į Suomiją ieškodami nuošalesnių miestelių. Taip pat punktuose rasite prabangius kabrioletus, kupė, o kai kuriuose ir lengvuosius krovininius automobilius.
Vairavimo taisyklės Suomijoje Sunkiausia Suomijoje vairuoti žiemos metu: keliai tampa itin slidūs, tad reikia vairuoti kur kas atidžiau nei žiemą. Dauguma taisyklių šioje šalyje yra tokios pačios kaip ir visoje Europoje. Tačiau yra keli punktai, kurie daro Suomiją išskirtine. Prieš sėsdami už vairo, įsidėmėkite šiuos patarimus: lenkti automobilius galima tik iš kairės pusės, tramvajus lenkti iš dešinės; draudžiama naudoti garsinį signalą gyvenamose vietovėse, nebent gresia pavojus; prasto matomumo keliuose, galima naudoti garsinį signalą posūkiuose, taip pranešant apie savo artėjimą.
Prisiminkite šiuos patarimus ir kelionė turėtų sklandžiai praeiti. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Suomijoje? Viena populiariausių vietų, kurios lankomos Suomijoje - tai šalies sostinė Helsinkis. Miestas kiek primena Sankt Peterburgą, nes buvo statomas būtent šio miesto pavyzdžiu. Atvykę į miestą, nepraleiskite progos pasižvalgyti ne tik po įvairias ir akį traukiančias bažnyčias, bet ir užsukite į Art Deko stiliumi statytą parlamentą.Turbūt labiausiai, kuo Suomija turi didžiuotis yra žmogaus nepaliesta gamta. Atvykę į šalį, tikrai rasite ne vieną kampelį, kur galėsite ja pasigrožėti. Mes rekomenduojame nuvykti į Rovaniemį, kuriame galėsite geriau pažinti Laplandiją. Jei vykstate su vaikais, būtinai nuvažiuokite iki Kalėdų Senelio dirbtuvių. Jei trūksta dar gamtos vaizdų, pasirinkę išsinuomoti automobilį Suomijoje, taip pag galite nuvykti iki Levio - žiemos kurorto.Norite pamatyti dar įžymių Suomijos miestų? Tuomet užsukite į Turku, Tamperę, Porvo. Šiuose miestuose tikrai rasite įdomių vaizdinių, kai kur net išlikusių iš viduramžių ar dar anksčiau.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Suomija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Suomija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Suomija, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Suomija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Suomija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 2992 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,7)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)

DUK apie nuomą Suomija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Suomija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Suomija?