Automobilių nuoma Kitiles Oro uostas

 

Kelias į Kitiles Oro uostas padalinį

Adresas

Levintie 259, 99101 Kittilä, Suomija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:30 - 22:00
Valstybinės šventės
07:30 - 22:00

Mūsų paslaugos Kitiles Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Kitilės oro uoste Suomijoje (Kittilä Airport)

SIXT automobilių nuoma Kitilės oro uoste Suomijoje (Kittilä Airport)

SIXT automobilių nuoma Kitilės oro uoste – kelionė, kuri teikia malonumą! Išbandykite SIXT RENT A CAR teikiamas paslaugas ir džiaukitės vairuojamu prabangiu automobiliu. Didžiausiu automobilių pasirinkimu Europoje galinti pasigirti įmonė vis dažniau skatina išsinuomoti automobilį Kitilės oro uoste. Šiame oro uoste nesunku išsirinkti, nes automobilių kategorijų gausa išties didelė. Kupė ir kabrioletai, visureigiai, lengvieji kroviniai automobiliai, universalai bei lengvieji – atspindi kiekvieno kliento poreikius. Prireikus, Jūsų patogumui, teikiame ir kitas paslaugas, kaip papildomas automobilio draudimas, vaikiškos kėdutės ar GPS navigatoriai. Keliaukite, atraskite ir planuokitės savo kelionės maršrutą patys su auto nuoma Kitilėje ir susipažinkite su Suomija iš arti!
Automobilių nuoma Kitilės oro uoste – komfortiškas kelionės kompanionas! Į poliarinį ratą patenkantis Kitilos oro uostas (KTT) yra įsikūręs to paties pavadinimo mieste. Kadangi oro ir eismo sąlygos dažnai šioje vietovėje būna sudėtingos – pravartu išsinuomoti automobilį Kitilės oro uoste. Toks sprendimas leidžia laiku pasiekti norimas vietoves ir nesušalti lankantis šiame krašte. Naudojantis SIXT RENT A CAR paslaugomis Jums suteikiama galimybė paimti ir grąžinti automobilį per parą. 24 valandų laikotarpis leidžia  išvengti papildomo streso net jei vėluoja skrydis ar eismo sąlygos yra sudėtingesnės. SIXT – rūpinasi savo klientais!
Kitilė – populiarus atostogų kurortas! Lankantis šiame regione žmones žavi mintis, kad ne tik esi poliarinio rato dalyje, bet ir viename geriausių slidinėjimo kurortų. Pasidžiaukite kalnų ir sniegynų apsuptimi ir susiliekite su neįtikėtina gamtos didybe. Tai puiki vieta žmonėms, kurie nori pailsėti ir atgauti harmoniją su gamta. Jei norite labiau susipažinti su apylinkėmis – griebkite automobilį ir pasivažinėkite po Kitilės kraštą bei susipažinkite su šiauriniu kraštovaizdžiu. Tai vieta žymi dėl žemiausios temperatūros Suomijos istorijoje. Ji siekė net – 51,5 laipsnių šalčio, todėl važiavimas automobiliu yra išties efektyvus sprendimas, mėgstantiems pasivažinėti po neatrastas vietas. Nepamirštami įspūdžiai ir Suomija, kuri žavi savo įvairialypiškumu!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Kitiles Oro uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kitiles Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kitiles Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kitiles Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Kitiles Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 59 atsiliepimais
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(5,0)
Po grąžinimo
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.

DUK apie nuomą Kitiles Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kitiles Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Kitiles Oro uostas

Rodyti daugiau