Automobilių nuoma Rovaniemio Oro uostas

 

Populiariausi Rovaniemio Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 29.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Rovaniemio Oro uostas nuo 05.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Rovaniemio Oro uostas padalinį

Adresas

Rovaniemi Airport, 96101 Rovaniemi, Suomija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:00
Valstybinės šventės
07:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Rovaniemio Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Rovaniemio oro uoste Suomijoje (Rovaniemi Airport)

SIXT automobilių nuoma Rovaniemio oro uoste Suomijoje (Rovaniemi Airport)

SIXT automobilių nuoma Rovaniemio oro uoste – įspūdžiai, nepamirštamos akimirkos ir patogumas!  SIXT RENT A CAR automobilių nuomos kompanija buvo įkurta 1912 metais ir sulaukė didelės sėkmės ne tik gimtojoje Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Didžiausia Premium automobilių pasiūla galinti pagirti kompanija, kas pusę metų pilnai atnaujina savo automobilius, todėl patogumas ir kokybė tampa neatsiskiriamais klientų palydovais. Leiskite sau išsinuomoti automobilį Rovaniemio oro uoste ir pradėkite kelionę su prabangiu SUV, kupė ar kabrioleto automobiliu. Jei turite daug daiktų – rinkitės lengvąją krovininę mašiną. Vertinantiems automobilio ekonomiją siūlome lengvuosius ir universalo kategorijos automobilius. Išsirinks kiekvienas! Tegul neriboto kilometražo kelionė su auto nuoma Rovaniemyje prasideda!
Automobilių nuoma Rovaniemio oro uoste – mėgstantiems komfortą! Visai šalia Šiaurės ašigalio rato esantis oro uostas yra penktas pagal užimtumą Suomijoje. Dėl šios priežasties išsinuomoti automobilį Rovaniemio oro uoste (RVN) renkasi dažnas keliautojas. Tai patogu ir patikima. SIXT RENT A CAR padalinį rasite oro uosto teritorijoje, todėl tik nusileidus lėktuvui galėsite greitai pratęsti savo kelionę. Be to, paimti ir atiduoti išsirinktos klasės automobilį galėsite per parą. Pamirškite, ką reiškia kelionės rūpesčiai ir kartu su SIXT patirkite smagius nuotykius!
Kalėdų miestas – Rovaniemis! Rovaniemyje įsikūrės Kalėdų Senelio kaimelis kasmet čia sutraukia didelį būrį keliautojų. Vaikštinėjant čia nejučia nusikeli į filmo ar pasakos veiksmą, todėl kelionė Rovaniemyje tikrai neprailgsta! Lankantis čia siūlome nepraleisti galimybės nuvykti iki Arkties mokslo muziejaus. Jame ne tik galima pamatyti arkties žvėrių iškamšas, susipažinti su istorine laiko juosta, bet ir stebėti šiaurės pašvaistę. Nepamirštama patirtis ir įspūdžiai! Rovaniemis tiesiog spinduliuoja Kalėdų dvasia, todėl dažnai čia keliautojai lankosi prieš šventiniu laikotarpiu. Sniego ir kalnų apsuptis sudaro sąlygas slidinėjimui, todėl jei mėgstate tuo užsiimti – šis Suomijos miestas iš tiesų paliks Jums įspūdį. Stebinanti Suomija ir SIXT patogumas – išbandykite šį derinį savo kelionės metu!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Rovaniemio Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Rovaniemio Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Rovaniemio Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Rovaniemio Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Rovaniemio Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 197 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Transporto priemonė
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.

DUK apie nuomą Rovaniemio Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Rovaniemio Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Rovaniemio Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Rovaniemio Oro uostas

Rodyti daugiau