Automobilių nuoma Kemi-Tornio Oro uostas

 

Kelias į Kemi-Tornio Oro uostas padalinį

Adresas

Lentokentäntie 75, 94500 Lautiosaari, Suomija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 21:00
Valstybinės šventės
08:00 - 21:00

Mūsų paslaugos Kemi-Tornio Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Kemio – Tornio oro uoste Suomijoje (Kemi – Tornio Airport)

SIXT automobilių nuoma Kemio – Tornio oro uoste Suomijoje (Kemi – Tornio Airport)

Puikus kelionės pratęsimas vos nusileidus lėktuvui su su SIXT automobilių nuoma Kemio –  Tornio oro uoste! 1912 metais Martinas Sixtas Vokietijoje įkūrė savo automobilių nuomos kompaniją, kuri savo veiklą tęsia iki šiandien. Neįtikėtina sėkmė ir 105 – iose šalyse išplėtotas verslas skatina SIXT RENT A CAR žinomumą visame pasaulyje. Kas pusę metų atnaujinami automobiliai skatina išsinuomoti automobilį Kemio –  Tornio oro uoste. Čia  galima pasirinkti ne tik įprastas lengvąsias mašinas ar universalus. Taip pat siūlomi SUV, kupė, kabrioleto bei lengvieji krovininiai automobiliai. Didelis asortimentas patenkina kiekvieno kliento poreikius. Jei bijote paklysti Suomijos keliuose – nustokite nerimauti, nes Jūsų pasirinktos klasės automobilyje įmontuosime GPS daviklius. Tegul kelionė su auto nuoma Kemyje  prasideda!
Automobilių nuoma Kemio – Tornio oro uoste – Jūsų išmintingas sprendimas! Kemio – Tornio oro uostas (KEM) įgavo tokį pavadinimą dėl artimos šių miestų lokacijos. Iš tiesų oro uostas yra Kemio miestelyje, tačiau nuo Tornio jį skiria tik 11 kilometrų, todėl nusprendus išsinuomoti automobilį Kemio – Tornio oro uoste paprastai ir greitai galėsite aplankyti abu miestus.  SIXT RENT A CAR padalinį rasite oro uosto teritorijoje, todėl galėsite be rūpesčių pratęsti kelionę, vos tik nusileidus lėktuvui. Atraskite Suomiją ir patirkite naujus įspūdžius pasinaudodami SIXT!
Kemis – užburianti ledo karalystė! Žmonės, kurie lankosi Kemyje , paprastai jau žino, kur būtina apsilankyti. Tai Sniego pilis! Neįtikėtina ledo karalystė, apšvietimas ir viduje tvyranti atmosfera tiesiog užburia. Tačiau tai ne vienintelis puikus dalykas, kurį galima pamatyti šiame mieste. Rekomenduojame aplankyti gan neįprastos rožinės spalvos bažnyčią, kuri, dėl savo spalvingumo tampa tarsi miesto akcentas. Mėgstantiems naujus potyrius rekomenduojame nuvažiuoti iki Sampo ledlaužio, kuris reiškia trumpą kruizą neįtikėtino dydžio laive. Šiaurinis kraštovaizdis ir neįtikėtinas jausmas kirsti storu ledu apsitraukusį vandenį! Suomija – stebinanti, nepažinta ir žavinti. Atraskite ją su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Kemi-Tornio Oro uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kemi-Tornio Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kemi-Tornio Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kemi-Tornio Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Kemi-Tornio Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Latest premium additions to the fleet

Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.

DUK apie nuomą Kemi-Tornio Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kemi-Tornio Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Kemi-Tornio Oro uostas

Rodyti daugiau