Automobilių nuoma Oulu Oro uostas

 

Populiariausi Oulu Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Oulu Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Oulu Oro uostas padalinį

Adresas

Lentokentaentie, 90461 Oulunsalo, Suomija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:00
Valstybinės šventės
07:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Oulu Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Oulu oro uoste Suomijoje (Oulu Airport)

SIXT automobilių nuoma Oulu oro uoste Suomijoje (Oulu Airport)

Neatrastas kelionės patogumas su SIXT automobilių nuoma Oulu oro uoste! Martinas Sixtas 1912 metais įkūrė pirmąjį savo automobilių nuomos padalinį. Sulaukus sėkmės Vokietijoje – tinklas išplėstas net 105 – iose pasaulio šalyse, tarp jų ir Suomijoje. Klientai renkasi SIXT RENT A CAR, nes tai kokybiški automobiliai ir prabanga, kurios ieškojote! Išsirinkite patinkančios klasės mašiną ir leiskite sau pasinaudoti galimybe išsinuomoti automobilį Oulu oro uoste! SUV, lengvieji, universalai ir krovininiai – visa automobilių gama Jūsų dėmesiu. Keliaukite su patogumais ir nepaklyskite kelyje! Prireikus mašinoje įmontuosime GPS navigatorius. Taip pat pasiūlysime rinktis iš kitų papildomų paslaugų, kaip vaikiškos kėdutės ar papildomas automobilio draudimas. Laikas, kurį norisi pakartoti pasiekiamas su auto nuoma Oulu!
Išsinuomoti automobilį Oulu oro uoste – gali kiekvienas! Oulu oro uostas (OUL) – antras pagal užimtumą Suomijoje, todėl kasdien jį aplanko gausybė keliautojų. Dėl šios priežasties automobilių nuoma Oulu oro uoste yra paklausi paslauga. Tai ne tik patogu, nes galima automobilį paimti toje pačioje oro uosto teritorijoje, bet taip pat suteikiama galimybė grąžinti automobilį per 24 valandas. Komfortas ir prabangus važiavimas – išbandykite dabar ir ištyrinėkite Suomiją su SIXT RENT A CAR!
Oulu – neatrastas Suomijos perlas! Lankantis šiame Suomijos mieste nesunku jį pamilti. Aplink tvyranti ramybė ir supantys gražūs architektūriniai statiniai verčia pasilikti čia ilgiau ir ištyrinėti kiekvieną miesto kampelį. Viešint Oulu rekomenduojame nepraleisti galimybės nuvykti iki miesto aikštės, Merikosi hidroelektrinės, Oulu katedros. Norintiems atsipalaiduoti gamtoje siūlome nuvažiuoti iki Manerheimo parko ar pavaikštinėti Oulu upės pakrantėmis bei pasigrožėti čia plaukiojančiais buriniais laiveliais. Norintiems susipažinti su miesto kultūra ir paskanauti vietinių užkandžių – siūlome apsilankyti Kauppahalli – centriniame miesto turguje. Ten kur Suomija – ten nepamirštama patirtis ir įspūdžiai. Atraskite tai su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Oulu Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Oulu Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Oulu Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Oulu Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Oulu Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 136 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonė
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.

DUK apie nuomą Oulu Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Oulu Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Oulu Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Oulu Oro uostas

Rodyti daugiau