Automobilių nuoma Vasa Oro uostas

 

Populiariausi Vasa Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Vasa Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Vasa Oro uostas padalinį

Adresas

Lentokentaentie, 65380 Vaasa, Suomija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:00 - 21:00

Mūsų paslaugos Vasa Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Vasos oro uoste Suomijoje (Vaasa Airport)

SIXT automobilių nuoma Vasos oro uoste Suomijoje (Vaasa Airport)

Vykdami į Suomiją galite pasinaudoti SIXT automobilių nuoma Vazos oro uoste. Šios paslaugos pravarčios kiekvienam keliautojui, norinčiam patogiai pasiekti visus lankytinus objektus. Paslaugą teikia SIXT RENT A CAR kompanija, turinti nuomos punktus jau 105 – iose šalyse. Apsilankiusiems Vazos oro uoste bus paruošti įvairių tipų automobiliai: lengvieji (paprasti ir krovininiai), universalai, kupė, kabrioletai, keturiais ratais varomi visureigiai. Šiuos automobilius iš nuomos punkto galėsite paimti bet kokiu paros metu. Jei nežinote, kelintą valandą baigsis kelionė, galite taip pat bet kokiu metu automobilį grąžinti į punktą. Šios sąlygos itin palankios keliaujantiems naktį.
Patogu išsinuomoti automobilį Vazos oro uoste Vazos oro uostas (VAA) yra šeštas didžiausias Suomijos oro uostas. Kiekvienais metais čia apsilanko apie 288 tūkst. keliautojų. Oro uoste veikia 8 oro linijų bendrovės, kurios turi sezoninius skrydžius į kurortus. Pagrindiniai oro uoste vykdomi skrydžiai yra iš ir į Helsinkį bei Antaliją. Nors oro uostas nėra itin didelis, jame nuolat apsilanko vis daugiau keliautojų. Jei atvykote į šį oro uostą, kad pasiektumėte miesto centrą, reikės važiuoti 9 km. Kad galėtumėte patogiai aplankyti miesto centrą, paranku rinktis automobilių nuomą Vazos oro uoste.
Aplankykite vietovę su auto nuoma Vazoje Šalia Švedijos esanti Vaza buvo pavadinta šių valdovų garbei. Todėl ir kiek mažiau nei trečdalis Vazos gyventojų kalba švediškai – laikoma, kad tai dvikalbis miestas. Jei norite, kad miesto ir aplinkinių vietovių lankymas būtų sklandus, patartina išsinuomoti automobilį Vazos oro uoste.Norite daugiau sužinoti apie tai, kaip augo miestas, kaip jis keitėsi XIX amžiuje? Tuomet Jums reikėtų nuvykti į Bragės atvirą muziejų. Čia galėsite daugiau sužinoti apie tą laikotarpį, kai mieste gyveno daug švedų. Jei norite daugiau susipažinti su vietovės kultūra, Jums reikėtų aplankyti Studarso muziejų ir kultūros centrą, kuriame ne tik vyksta įvairūs renginiai, bet ir leis Jums pažinti, kaip gyvenimas vyko XX amžiuje. Miestui labai svarbi buvo žvejyba, todėl būtinai aplankykite ir jų uostus, kuriuose galite pamatyti senovinių laivų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Vasa Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Vasa Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Vasa Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Vasa Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Vasa Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,3
Remiantis 26 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,5)
„Sixt“ padalinyje
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.

DUK apie nuomą Vasa Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Vasa Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Vasa Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Vasa Oro uostas

Rodyti daugiau