Automobilių nuoma Åre Oestersund Oro Uostas

 

Populiariausi Åre Oestersund Oro Uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Åre Oestersund Oro Uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Åre Oestersund Oro Uostas padalinį

Adresas

Åre Östersund Flygplats, 832 96 Frösön, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
08:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Åre Oestersund Oro Uostas

Sixt automobilių nuoma Aro Estešundo oro uoste, Švedijoje (Are – Ostersund airport)

Sixt automobilių nuoma Aro Estešundo oro uoste, Švedijoje (Are – Ostersund airport)

Lengvai apkeliausite Švediją, pasirinkę pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Aro Estešundo oro uoste. Jau nuo 1912 metų veikianti Sixt rent a car kompanija nuolat plėtė veiklos sferą: šiandien galite  nuomos punktus rasti net 105-iose šalyse. Švedijos oro uoste veikiantis nuomos punktas keliautojams rekomenduoja skirtingus automobilių tipus. Galima rinktis lengvuosius automobilius, universalus, jei ieškote prabangos, tuomet rinkitės kupė ar kabrioletą. Galite vairuoti ir visureigį, o jei atskrendate į Švediją su ganėtinai daug bagažo, tada Jums geriausias variantas yra lengvasis krovininis automobilis. Beje, nusprendę išsinuomoti automobilį Aro Estešundo oro uoste, jį galėsite paimti ir grąžinti bet kokiu Jums tinkančiu paros metu.
Sixt rent a car kompanija laukia Jūsų oro uoste Anksčiau vadintas Estešundo – Freseno, Aro Estešundo oro uostas (OSD) veikia jau nuo 1958 metų. Tai tarptautinis oro uostas, kuriame aptarnaujama gana nedaug keleivių – tik 465 tūkst. per metus. Taip yra dėl to, kad beveik visi skrydžiai, išskyrus į Stokholmą ir Umeo, yra sezoniniai. Oro uostas turi dviejų miestų pavadinimus, kurie parodo, kad jis aptarnauja jų gyventojus. Aras nuo oro uosto nutolęs 11 km, o Estešundas – 94 km. Tai yra atstumai, kuriuos yra daug patogiau įveikti nuomotu automobiliu, todėl norintiems turėti ekonomišką kelionę rekomenduojame pasinaudoti automobilių nuoma Aro Estešundo oro uoste.
Apsilankykite mieste su auto nuoma Are Aras švedams daugiausiai žinomas dėl slidinėjimo poilsiaviečių. Čia galite išbandyti ne tik slidinėjimą, bet ir dviračių sportą, kuris vietovėje gana populiarus. Patinka Švedijos gamta? Tuomet būtinai aplankykite Tanforseno krioklį – nuolat krentanti žemyn vandens srovė pakerės kiekvieną apsilankiusįjį. Vienas iš statinių, kuriame reikėtų apsilankyti yra Duvedo bažnyčia – tai viena didžiausių medinių bažnyčių Švedijoje.Nusprendę išsinuomoti automobilį Aro Estešundo oro uoste, Estešundą taip pat pasieksite lengvai. Estešundas yra gana jaunas Švedijos miestas, įkurtas tik 1786 metais, tačiau mieste rasite daug išlikusių objektų, vienas jų – Froso bažnyčia, kuri buvo pastatyta XII – XIII amžių sandūroje.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Åre Oestersund Oro Uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Åre Oestersund Oro Uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Åre Oestersund Oro Uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Åre Oestersund Oro Uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Åre Oestersund Oro Uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 166 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonė
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab

DUK apie nuomą Åre Oestersund Oro Uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Åre Oestersund Oro Uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Åre Oestersund Oro Uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Åre Oestersund Oro Uostas

Rodyti daugiau