Automobilių nuoma Svedija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Svedija

Atraskite Svedija

SIXT automobilių nuoma Švedijoje

SIXT automobilių nuoma Švedijoje

Vykdami į Skandinaviją, palengvinkite savo kelionę: pasirinkite išsinuomoti automobilį Švedijoje iš SIXT rent a car ir galėsite mėgautis greitai skriejančiais vaizdais. Ar norite atostogų ar verslo kelionės, kurios metu patys galėtumėte valdyti važiavimo maršrutą, spėtumėte daugiau pamatyti? Tuomet verta pasirinkti auto nuomą - naudojantis šiomis paslaugomis kelionė tampa daug efektyvesnė. Vykstate į Švediją? Kodėl gi nepalengvinus savo kelionės? Tai galite padaryti pasinaudoję automobilių nuoma. Šioje šalyje, kaip ir kitose 104 - iose, veikia SIXT rent a car nuomos punktai. Juose galite pasirinkti pageidaujamą automobilio tipą ir vėliau tęsti kelionę būtent su juo. Kokius tipus galite pasirinkti? Pirmiausia, tai yra universalai ir lengvieji automobiliai. Jei norite kiek prabangesnės transporto priemonės, rekomenduojame rinktis kupė ar kabrioletus. Ruošiatės išbandyti Švedijos bekelę? Siūlome kelionę tęsti su patikimu visureigiu. Visos transporto priemonės taip pat turi satelitinės navigacijos prietaisus, kad visuomet rastumėte kelią.
Vairavimo taisyklės Švedijoje Norint, kad kelionė praeitų sklandžiai, būtina užtikrinti, kad vairuodami laikysitės visų kelio eismo taisyklių. Natūralu, kad Švedijoje galioja dauguma panašių taisyklių, kaip ir Lietuvoje: eismas vyksta dešinėje, greitis žymimas kilometrais per valandą. Tačiau vis tiek turime kelis patarimus pasiruošusiems vairuoti Švedijoje ir norintiems kuo ramesnės kelionės: lenkti dešine puse galima tik keliais atvejais: jei yra dvi ar daugiau tos pačios krypties eismo juostų, o maksimalus greitis - 70 km/h, arba jei lenkiamas automobilis ketina sukti į kairę; policija gali paprašyti atlikti netikėtus patikrinimus, turite sekti tvarką ir klausyti pareigūnų; būtina segėti saugos diržus; negalima naudotis mobiliuoju vairuojant. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Švedijoje? Turbūt geriausiai Švedija asocijuojasi su vikingų istorija. Tad jei esate šio istorijos periodo entuziastas, šioje šalyje tikrai rasite, ką pamatyti. Net jei nesižavite vikingais, šalyje yra daug vertų dėmesio vietų. Viena iš jų - šalies sostinė Stokholmas. Ant kalvų stūksantis miestas sužavi kiekvieną, ypatingai savo spalvinga architektūra.Nuomotu automobiliu nuvažiuokite iki Vazos muziejaus. Tai yra vienas populiariausių muziejų Švedijoje. Pagrindinis eksponatas - paskendęs ir vėliau ištrauktas Vazos imperijos laivas. Norite geriau pažinti Švedijos istoriją? Pasirinkę išsinuomoti automobilį Švedijoje galėsite nuvykti ir į pirmą šalies miestą - Sigtuną. Jis buvo įkurtas X amžiuje šalia ežero: tai puiki vieta atvykusiems į šalį pailsėti.Žinoma, šalis žymi ir savo gamta. Viena gražiausių vietų šalyje - Stokholmo archipelagas. Važiuokite ir pamatysite daugelį salų, kuriose stovi vienas kitas namelis. Šalyje taip pat yra švediškoji Laplandija - ši be Kalėdų Senelio, tačiau vis tiek įdomus reginys tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Svedija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Svedija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Svedija, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Svedija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Svedija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 11085 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Kelias į „Sixt“
(4,7)

DUK apie nuomą Svedija

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Svedija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Svedija?