Automobilių nuoma Erebru Oro uostas

 

Populiariausi Erebru Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Erebru Oro uostas nuo 05.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Erebru Oro uostas padalinį

Adresas

Örebro Flygplats, 702 17 Örebro, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr
07:00 - 18:00
An - Pn
08:00 - 18:00
Št
12:30 - 16:00

Mūsų paslaugos Erebru Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Erebru oro uoste, Švedijoje (Oerebro airport)

Sixt automobilių nuoma Erebru oro uoste, Švedijoje (Oerebro airport)

Skrendant į pietų Švediją, pravartu pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Erebru oro uoste. Čia veikianti Sixt rent a car teikia transporto priemonių nuomos paslaugas jau nuo 1912 metų. Įmonės nuomos punktus galite rasti net 105 – iose šalyse. Erebru oro uosto nuomos punkte kiekvienam keliautojui bus paruoštas poreikius atitinkantis automobilių pasirinkimas. Galėsite iš oro uosto išvažiuoti lengvuoju automobiliu, universalu, keturiais ratais varomu visureigiu. Jei keliaujate verslo reikalais arba esate pripratę prie aukštesnio rango automobilių, pasinaudokite paruoštais kupė ar kabrioletais. Atsivežusiems daugiau bagažo - palikti lengvieji krovininiai automobiliai. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Erebru oro uoste galėsite po apylinkes keliauti patogiai.
Jūsų lengvai kelionei - Sixt rent a car automobiliai Regioninis Erebru oro uostas (ORB) per metus aptarnauja apie 95 tūkst. keleivių. Oro uoste vykdomi reguliarūs ir čarteriniai skrydžiai. Reguliariaisiais skrydžiais keleiviai paprastai naudojasi norėdami patekti į Malmę arba Kopenhagą. Iš pradžių oro uostas buvo ganėtinai nedidelis, tačiau dėl reikalingų čarterinių skrydžių jis buvo po truputį plečiamas. Netoli oro uosto yra Erebru miestas – jis nutolęs 12 km. Norite nesunkiai pasiekti miestą? Tuomet pravartu pasirinkti automobilių nuomą Erebru oro uoste. Nuomotu automobiliu galėsite lengvai ir greitai aplankyti visus įdomius vietovių objektus.
Norint pamatyti miestą pravartu išsinuomoti automobilį Erebru oro uoste Nors Erebru turi nedaug gyventojų, tai yra to paties pavadinimo administracinio vieneto sostinė. Jis įgavo miesto teises 1404 metais, tada ir pradėjo po truputį augti – galiausiai išsiplėtė XIX amžiaus antroje pusėje. Dabartiniame mieste vis dar išlikę gana daug senovinių statinių. Vienas jų yra Erebru pilis, menanti daugiau nei 700 metų. Pilis – tvirtovė daugiausia buvo plečiama Vazų valdymo laikais, tad apsilankę joje galite daug sužinoti apie Švediją valdžiusius didikus, turinčius ryšių ir su Lietuva.Jei norite daugiau sužinoti apie Erebru, būtinai apsilankykite Vadkiopingo atvirame muziejuje. Galėsite pamatyti XVII – XIX amžiaus pastatus, daugiau sužinoti apie tuomet dirbusius amatininkus. Muziejuje taip pat vyksta daug edukacinių renginių. Visas įsimintinas vietas Jums pamatyti padės Sixt rent a car paslaugos.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Erebru Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Erebru Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Erebru Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Erebru Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Erebru Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 3 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab

DUK apie nuomą Erebru Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Erebru Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Erebru Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Erebru Oro uostas

Rodyti daugiau