Automobilių nuoma Kalmaro Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Kalmaro Oro uostas padalinį

Adresas

Kalmar Flygplats, 392 39 Kalmar, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 22:00
Št
11:00 - 14:00
Sk
14:00 - 18:00
Valstybinės šventės
10:00 - 16:00

Mūsų paslaugos Kalmaro Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Kalmaro oro uoste, Švedijoje (Kalmar airport)

Sixt automobilių nuoma Kalmaro oro uoste, Švedijoje (Kalmar airport)

Pietryčių Švedijoje esantį miestelį galėsite nesunkiai aplankyti pasinaudoję Sixt automobilių nuoma Kalmaro oro uoste. Naudotis nuoma yra ganėtinai paprasta – nuo 1912 metų veikianti Sixt rent a car kompanija leidžia keliautojams pasirinkti jiems patinkančius automobilių tipus. Ši sistema veikia jau 105 – iose šalyse. Atskridę į Kalmaro oro uostą, nuomos punkte rasite gana įprastas transporto priemones: čia yra ir lengvieji automobiliai, ir universalai, ir keturiais ratais varomi visureigiai. Keliautojai taip pat turi galimybę išbandyti savo vairavimo įgūdžius naudodamiesi kupė ar kabrioletu. Žinoma, jei vežatės daug bagažo, tuomet Jums geriausiai tiks lengvasis krovininis automobilis.
Keliautojams verta išsinuomoti automobilį Kalmaro oro uoste Kalmaro oro uostas (KLR) įsikūręs pietryčių Švedijoje. Nors iš pradžių oro uostą naudojo vien karinės pajėgos, dabar čia vyksta reguliarūs skrydžiai į kitus miestus, sezoniniai į poilsinius kurortus. Kasmet oro uoste apsilanko maždaug 150 tūkst. keleivių, vykstančių į skirtingas vietoves. Kalmaro miestas yra visai netoli nuo oro uosto – juos skiria 5 km. Žinoma, šį atstumą vis tiek yra patogiau įveikti nuomotu automobiliu – juk taip galėsite patys valdyti savo kelionę. Lengvai kelionei pasirinkite Sixt rent a car paslaugas, kurios suteiks norimą automobilio tipą. Norintiems keliauti ramiai po Švediją pravartu pasinaudoti automobilio nuoma Kalmaro oro uoste.
Kur nuvykti su auto nuoma Kalmaro Regiono sostinė - Kalmaras įsikūręs pietryčių Švedijoje. Anksčiau Kalmaras buvo vienas svarbesnių Švedijos miestų, bet plėstis pradėjo tik XIX amžiuje, investavus į pramonę.Mieste daug išlikusių viduramžių statinių. Vieni žymiausių statinių yra klasicizmo stiliaus Kalmaro katedra (baigta statyti 1702 metais) ir Kalmaro pilis, kuri buvo sutvirtinto miesto centru. Pilis yra prie pat istorinio uosto, tad galite tikėtis, kad čia sukurtos nuotraukos bus tikrai įsimintinos. Nepamirškite nuvažiuoti prie Olandsbrono tilto. Visas šias vietas lengvai pamatysite pasirinkę išsinuomoti automobilį Kalmaro oro uoste.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Kalmaro Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kalmaro Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kalmaro Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kalmaro Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kalmaro Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,9
Remiantis 49 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(5,0)
Po grąžinimo
(5,0)

DUK apie nuomą Kalmaro Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kalmaro Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kalmaro Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Kalmaro Oro uostas

Rodyti daugiau