Automobilių nuoma Malmes Sturupo Oro uostas

 

Populiariausi Malmes Sturupo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Malmes Sturupo Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Malmes Sturupo Oro uostas padalinį

Adresas

Sturup flyplats Box 24, 230 32 Malmö Sturup, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:30 - 18:00
Št - Sk
10:00 - 15:00
Valstybinės šventės
11:00 - 14:30

Mūsų paslaugos Malmes Sturupo Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Malmės Sturupo oro uoste, Švedijoje (Malmoe Sturup airport)

Sixt automobilių nuoma Malmės Sturupo oro uoste, Švedijoje (Malmoe Sturup airport)

Sixt automobilių nuoma Malmės Sturupo oro uoste padės Jums aplankyti pietinę Švediją be rūpesčių. Galėsite nuvykti prie lankytinų objektų greitai ir patogiai, o tai padaryti padės Sixt rent a car kompanija, kuri nuomos paslaugas teikia jau nuo 1912 metų. Kompanija stipriai išplėtė savo veiklos teritoriją – nuomos punktai yra net 105 – iose šalyse. Jei vykstate į Malmės oro uostą, tuomet nuomos punkte Jūsų lauks ne tik įvairūs lengvieji automobiliai, universalai, visureigiai (SUV), bet ir prabangūs kupė, kabrioletai. Nustatytus kelionės tikslus galėsite pasiekti Jums patinkančia transporto priemone. Nusprendę išsinuomoti automobilį Malmės Sturupo oro uoste, jį galėsite paimti ir atvežti bet kokiu paros metu.
Rinkitės Sixt rent a car paslaugas lengvai kelionei Ketvirtas didžiausias Švedijoje Malmės Sturupo oro uostas (MMX) kasmet aptarnauja daugiau nei 2 mln. keleivių. Oro uoste yra vykdomi ne tik reguliarūs, bet ir krovininiai skrydžiai, dėl to jame buvo įrengti trys terminalai: 1 keleiviams ir 2 kroviniams. Oro uostas įkurtas tarp dviejų miestų - Malmės ir Lundo. Nuo pirmojo jis nutolęs 28 km, o nuo pastarojo 26 km. Taigi jei nusileidus lėktuvui ketinate vykti į šiuos miestus, pravartu pasinaudoti automobilių nuoma Malmės Sturupo oro uoste. Nuomotu automobiliu net vienos kelionės metu galėsite aplankyti abu miestus.
Vietoves pasieksite greitai su auto nuoma Malmėje Trečias didžiausias Švedijos miestas Malmė taip pat laikomas šalies pietų ekonominiu ir kultūriniu centru. Palyginti su kitais Švedijos miestais, jame industrinė revoliucija prasidėjo anksčiausiai.Jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Malmės Sturupo oro uoste, galėsite patogiai aplankyti įvairius miesto istorinius pastatus, parkus. Vienas daugiausiai lankomų objektų yra Oresundo tiltas, kuris pasineria po vandeniu ir sujungia Švediją su Danija. Jei norite pamatyti istorinių įžymybių, būtinai aplankykite šv. Petro bažnyčią, kuri yra seniausias Malmės pastatas. Taip pat nuvažiuokite į mažąją aikštę miesto centre, kur galėsite susipažinti su miesto kultūra.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Malmes Sturupo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Malmes Sturupo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Malmes Sturupo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Malmes Sturupo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Malmes Sturupo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,9
Remiantis 141 atsiliepimais
Po grąžinimo
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.

DUK apie nuomą Malmes Sturupo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Malmes Sturupo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Malmes Sturupo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?