Automobilių nuoma Umeo Oro uostas

 

Populiariausi Umeo Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Umeo Oro uostas nuo 07.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Umeo Oro uostas padalinį

Adresas

Ankomsthallen, Arrival hall, 903 36 Umeå, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 23:00
Št
10:00 - 18:00
Sk
10:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Umeo Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Umeo oro uoste, Švedijoje (Umea airport)

Sixt automobilių nuoma Umeo oro uoste, Švedijoje (Umea airport)

Ekonomiškai kelionei pasirinkite Sixt automobilių nuomą Umeo oro uoste. Nuomos punktą valdanti Sixt rent a car padės Jums pasiekti įvairius lankytinus objektus bei kitas Švedijos vietas, esančias netoli Umeo miestelio. Kompanija paslaugas teikia jau daugiau nei 100 metų, net nuo 1912 metų. Kiekviename nuomos punkte pateikiamas įvairių automobilių tipų pasirinkimas, todėl kiekvienas keliautojas gali išsirinkti jiems tinkamą transporto priemonę. Umeo oro uosto nuomos punkte paruošti įvairūs lengvieji automobiliai, universalai, prabangūs kabrioletai, kupė, praktiški SUV (visureigiai). Atsivežusieji daug bagažo gali pasirinkti ir lengvąjį krovininį automobilį. Pasirinktą transporto priemonę galėsite paimti ir grąžinti Jums palankiu paros metu.
Kodėl verta išsinuomoti automobilį Umeo oro uoste? Septintas pagal dydį Švedijoje Umeo oro uostas (UME) kasmet sulaukia apie 1 mln. lankytojų. Oro uostas buvo atidarytas 1962 metais, o šiuo metu jame veikia 7 oro linijų bendrovės, skraidinančios keleivius į įvairius Švedijos ir kitus Europos miestus. Umeo miestas yra už 4 km, kas yra gana nedidelis atstumas, tačiau norintiems savo kelionės tikslą pasiekti patogiai ir greitai, rekomenduojama pasirinkti automobilių nuoma Umeo oro uoste. Važiuojant nuomotu automobiliu Jums reikės pasirinkti E12 greitkelį – juo miestą pasiekti užtruks tik 10 minučių.
Pamatykite vietos įžymybes su auto nuoma Umeo Umeo dažnai vadinamas beržų miestu. Miestas yra Vesterboteno administracinio vieneto sostinė, o jo pavadinimas kilęs nuo šalia tekančios Umės upės. Miesto plėtra sustiprėjo 1965 metais įkūrus universitetą. Nuo to laiko mieste nuolat šurmuliuoja studentai.Čia rasite keletą įdomių muziejų, vienas jų – gitarų, kuriame surinktos garsiausios pasaulyje gitaros, kuriomis grojo įvairūs žymūs muzikantai. Kitas muziejus yra Bildmuseet, kuriame geriausia lankytis kai yra tamsu, nes muziejuje yra naudojami įvairūs šviestuvai, kurie sukuria įspūdingus efektus. Jei lankotės mieste žiemą, būtinai užsukite ir į Kalėdų mugę. Norite Umeo ir likusią Švediją pamatyti lengvai? Rinkitės išsinuomoti automobilį Umeo oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Umeo Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Umeo Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Umeo Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Umeo Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Umeo Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 102 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)
Transporto priemonė
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab

DUK apie nuomą Umeo Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Umeo Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Umeo Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Umeo Oro uostas

Rodyti daugiau