Automobilių nuoma Stockholm

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Stockholm

* Kainos apskaičiuotos 07.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Stokholmo Arlandos Oro uostas nuo 14.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Stockholm

Išsinuomoti automobilį Stokholme – itin patogu

Išsinuomoti automobilį Stokholme – itin patogu

SIXT automobilių nuoma Stokhome – vertinantiems patogumą ir kokybę. 105 – ios pasaulio šalys ir didžiausias Premium automobilių pasirinkimas Europoje. Daugiau nei šimtmetį veikianti automobilių nuomos kompanija SIXT RENT A CAR pasižymi profesionalumu ir kas pusę metų atnaujina savo automobilių asortimentą. Dėl šios priežasties vis daugiau žmonių renkasi išsinuomoti automobilį Stokholme ar kituose miestuose. Tai patogu ir paprasta: Jums tereikia nuspręsti, kokio tipo automobilį norite vairuoti. Platus automobilių pasirinkimas Jūsų dėmesiui: lengvieji, kabrioletai, kupė, universalai, SUX ar lengvieji krovininiai. Pasinaudokite auto nuoma Stokholme ir keliaukite neribodami savęs – atraskite Švediją! Švedijos sostinė Stokholmas yra didžiausias Skandinavijos miestas, todėl jį apžiūrėti ir pasiekti norimas vietas itin patogu naudojantis automobilių nuoma. Stokholme tai padaryti galite daugybėje SIXT RENT A CAR nuomos punktų, kurie strategiškai išsidėstę visame mieste. Užsukite į vieną iš jų ir išsirinkite norimos klasės automobilį. Nors Stokholmo gatvės ir nėra klaidžios, tačiau tam, kad važinėtumėte užtikrintai, Jūsų automobilyje įmontuosime GPS navigatorius, kurie nurodys teisingą kelią ir padės greičiau pasiekti kelionės tikslą. Susipažinkite su kelionės patogumu ir leiskitės į atradimus Stokholme.
Stokholmas – ilgą istoriją menantis miestas Lankantis Švedijos sostinėje nenuobodžiausite: čia ne tik graži gamta, bet ir architektūra, o muziejų ir galerijų gausa stebina kiekvieną. Norintiems išvysti nuostabų panoraminį vaizdą siūlome nuvažiuoti iki Fjallgatan, kur atsiveria senoviniai XVIII amžiaus pastatai ir vaizdas į miestą. Besidomintiems istorija siūlome apsilankyti Drotnigholmo dvare, kuris laikomas pasauliniu paveldu, ir neretai vadinamas Švedijos Versaliu. Norintiems autentiškų įspūdžių siūlome Vazos istorinį muziejų ar itin interaktyvų ir žavingą muzikos grupės ABBA muziejų. Jei negalite atsispirti natūralios gamtos grožiui, tuomet rekomenduojame užsukti į Rosendals Sodus, kur didelėse oranžerijose nusikelsite į nematytą floros karalystę. Švedija ir nauji atradimai joje su „Sixt“!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Stockholm
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Stockholm?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Stockholm, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Stockholm.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Stockholm?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Stockholm. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,5
Remiantis 3922 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,6)
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

BMW 8 Series
BMW 8 Series
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
DUK apie nuomą Stockholm
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Stockholm?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Stockholm?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Stockholm?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?