Automobilių nuoma Stokholmo Arlandos Oro uostas

 

Populiariausi Stokholmo Arlandos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Stokholmo Arlandos Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Stokholmo Arlandos Oro uostas padalinį

Adresas

Beta car park, Vingvägen 4, 190 60 Stockholm, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 00:00
Št
07:00 - 19:00
Sk
07:00 - 00:00
Valstybinės šventės
07:00 - 19:00

Mūsų paslaugos Stokholmo Arlandos Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Švedijos sostinės paslaptis pamatyti padės Sixt automobilių nuoma Stokholmo Arlandos oro uoste. Šioje šalyje, kaip ir kitose 105-iose veikiantis Sixt rent a car gali Jums pasiūlyti išsinuomoti automobilį, kad galėtumėte lengviau pasiekti visus reikiamus kelionės taškus. Kiekviename nuomos punkte paslaugos kiek skiriasi, tačiau kaip ir kituose oro uostuose, atvykę į Stokholmo Arlandos galėsite pasirinkti norimą automobilį iš kelių siūlomų tipų. Automobilio tipą siūlome rinktis atsižvelgiant į vairavimo patirtį ir praktiką. Pavyzdžiui, jei patinka vairuoti kupė ar kabrioletą – puiku, jų taip pat rasite šiame nuomos punkte. Be šių, čia rasite ir lengvųjų automobilių, universalų, visureigių (SUV). Kelionei artėjant prie pabaigos, pristatykite automobilį atgal į oro uostą – čia galėsite jį grąžinti bet kokiu paros metu.
Pradėkite savo kelionę su automobilių nuoma Stokholmo Arlandos oro uoste Tarptautinis Stokholmo Arlandos oro uostas (ARN) – didžiausias šalyje. Šis oro uostas buvo įkurtas 1959 metais ir po truputį plėtėsi. Tai oro uostas, kurio investicijų augimas vienas didžiausių pasaulyje. Oro uoste yra 5 terminalai, jie suskirstyti pagal skirtingas oro linijas. Išsinuomoti automobilį Švedijos Arlandos oro uoste – verta, nes galite nuvykti ne tik į Švedijos sostinę, bet ir į netoliese esantį Upsalos miestą. Abu šie miestai nutolę panašiai – Stokholmas 40 km, Upsala – 37 km.
Geriausias būdas aplankyti sostinę – auto nuoma Stokholme Švedija išsiskiria nuostabiais gamtos peizažais – kalnais, salomis, miškais. Dažnai atsiradę miestai apgaubdavo, o ne išgriaudavo gamtos kampelius, todėl jie dar labiau traukia. Iš daug – net 14 – salų sudarytas miestas slepia turtingą istoriją. Vienas populiarėjančių būdų pamatyti miestą – sekti savo mėgstamų herojų pėdsakais. Stokholmas neretas svečias tiek literatūroje, tiek filmuose, taigi galite susidaryti maršrutą ir patys pamatyti tas vietas, apie kurias skaitėte. Beje, Stokholmas – gana kalvotas, tad jei norite visas vietas aplankyti be rūpesčių, galite išsinuomoti automobilį Stokholmo Arlandos oro uoste.Jeigu norite pasidomėti miesto istorija ir menais, būtinai nuvykite į Skoklosterio pilį ir Šiaurės muziejų. Tačiau jie ne miesto centre, tad labai pravers Sixt rent a car išsinuomotas automobilis.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Stokholmo Arlandos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Stokholmo Arlandos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Stokholmo Arlandos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Stokholmo Arlandos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Stokholmo Arlandos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 2102 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,5)
„Sixt“ padalinyje
(4,5)
Transporto priemonės perdavimas
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW 8 Series
BMW 8 Series
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D

DUK apie nuomą Stokholmo Arlandos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Stokholmo Arlandos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Stokholmo Arlandos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?