Automobilių nuoma Halmstado Oro uostas

 

Populiariausi Halmstado Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Halmstado Oro uostas nuo 05.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Halmstado Oro uostas padalinį

Adresas

Tre Hjärtans väg 12, 302 45 Halmstad, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 17:00

Mūsų paslaugos Halmstado Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Halmstadas oro uoste, Švedijoje (Halmstad airport)

Sixt automobilių nuoma Halmstadas oro uoste, Švedijoje (Halmstad airport)

Kelionės Švedijoje metu pravartu pasinaudoti Sixt automobilių nuoma Halmstado oro uoste. Šiame oro uoste esantys nuomos punktai valdomi Sixt rent a car kompanijos, kuri šiuo metu išplėtusi savo tinklą iki 105 – ių šalių. Savo veiklą kompanija pradėjo 1912 metais Vokietijoje ir po truputį plėtė savo veiklą kitose šalyse. Halsmstado oro uoste turite galimybę išsinuomoti lengvąjį automobilį, universalą. Nuomos punkte yra paruošti ir kiti automobilių tipai: keturiais ratais varomi visureigiai, kupė ir kabrioletai. Kiekvienas keliautojas galės rasti jo poreikius atitinkantį automobilį. Jei nusprendę išsinuomoti automobilį Halmstado oro uoste vėliau grįžtate į tą patį nuomos punktą, transporto priemonę galėsite grąžinti Jums patogiu metu.
Naudokitės Sixt rent a car paslaugomis Hamstado oro uoste Nuo 2006 metų savivaldybei priklausantis Halmstado oro uostas (HAD) yra tarptautinis. Kasmet jame apsilanko daugiau nei 90 tūkst. keleivių, vykstančių į Švedijos sostinę, Berlyną, Kalmarą. Oro uoste vykdomi ir sezoniniai skrydžiai. Kadangi oro uostas nedidelis, jis turi tik vieną pakilimo taką. Tą patį pavadinimą turintis miestas – Halmstadas – gana netoli, tik už 1,9 km, tačiau pravartu pastebėti, kad miesto centrą, viešbutį ir lankytinas vietas pasieksite daug greičiau ir patogiau nuomotu automobiliu. Todėl ekonomiškiems keliautojams siūloma pasinaudoti automobilių nuoma Halmstado oro uoste.
Vietoves aplankysite pasirinkę auto nuomą Halmstade Halmstadas yra Halando administracinio vieneto sostinė. Iš pradžių šis miestas priklausė Danijos karalystei, tačiau po Bromsebro taikos sutarties Švedija gavo šio miesto valdymo teises. Tam tikri statiniai yra vis dar išlikę iš to laikotarpio, kai miestas priklausė Danijai. Jei norite aplankyti visus norimus aplankyti objektus, pravartu išsinuomoti automobilį Halmstado oro uoste.Nuvykę į Hamlstadą, būtinai aplankykite Tylosando paplūdimyje. Jei įdomu, kaip miestas atrodė anksčiau, nuvažiuokite iki Galgbergeto – tai istorinė vieta, kurioje galite pamatyti ne tik išlikusių malūnų, bet ir ūkinių pastatų.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Halmstado Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Halmstado Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Halmstado Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Halmstado Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Halmstado Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,4
Remiantis 30 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet

DUK apie nuomą Halmstado Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Halmstado Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Halmstado Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?