Automobilių nuoma Sundsvall Midlanda Oro uostas

 

Populiariausi Sundsvall Midlanda Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Sundsvall Midlanda Oro uostas nuo 05.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Sundsvall Midlanda Oro uostas padalinį

Adresas

Skeppsholmen, 861 83 Timrå, Svedija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:00 - 19:00

Mūsų paslaugos Sundsvall Midlanda Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Sundsvalio Midlandos oro uoste, Švedijoje (Sundsvall Midlanda airport)

Sixt automobilių nuoma Sundsvalio Midlandos oro uoste, Švedijoje (Sundsvall Midlanda airport)

Kelionė bus ekonomiška, jei pasirinksite Sixt automobilių nuomą Sundsvalio Midlandos oro uoste. 105 – iose šalyse nuomos punktus turinti Sixt rent a car kompanija veikia ir Švedijoje. Nuo 1912 metų dirbanti automobilių nuomos kompanija stengiasi, kad keliautojai galėtų lengvai pasiekti visus lankytinus objektus. Sundsvalio Midlandos oro uosto nuomos punkte galėsite rinktis iš įvairių lengvųjų (reguliarių ir krovininių) automobilių, universalų ar visureigių. Norimo automobilio tipą pasirinkite atsižvelgdami į vairavimo įgūdžius bei poreikius. Svarbu priminti, kad pasirinkus išsinuomoti automobilį Sundsvalio Midlandos oro uoste, galėsite automobilį paimti ir palikti Jums patogiu paros metu – tai pravartu keliaujantiems naktį.
Nusileidus lėktuvui, pasinaudokite Sixt rent a car paslaugomis Sundsvalio Midlandos oro uostas (SDL) taip pat vadinamas ir Timros – taip pažymima, kad jame aptarnaujami ir šio miesto gyventojai. Midlandos pavadinimas suteiktas dėl oro uosto geografinės padėties. Anksčiau oro uostas buvo vadinamas ir Sundsvalio Herniosando, nes iš jo keleiviai vykdavo ir į šį miestą. Taigi oro uostas yra daugiausiai naudojamas trijų miestų gyventojų – tai už 8 km esančio Timros, už 21 km esančio Sundsvalio ir už 32 km esančio Herniosando. Jei į Švediją atvykote pirmą kartą ir norėtumėte spėti aplankyti visus šiuos tris miestus, Jums pravartu pasinaudoti automobilių nuoma Sundsvalio Midlandos oro uoste. Taip visus miestus galėsite pasiekti kontroliuodami savo laiką ir nereikės skubėti, ieškoti viešojo transporto tvarkaraščių.
Ką pamatyti naudojantis auto nuoma Sundsvalyje Sundsvalis pirmą kartą paminėtas 1621 metais. Jis buvo kuriamas vien tam, kad Švedija turėtų dar vieną uostą Botnijos įlankoje. Miestą nuolat persekiojo gaisrai, todėl jis buvo atstatytas net 4 kartus. Atstatymui buvo naudojamas akmuo, dėl to miesto centras kartais vadinamas Akmeniniu miestu.Jei pasinaudojote galimybe išsinuomoti automobilį Sundsvalio Midlandos oro uoste, tuomet galėsite lengvai aplankyti visus įdomius objektus. Pirmiausia, jei norite pasigrožėti Švedijos gamta, nuvykite prie Noros kalno. Jei į miestą atvykote liepą, būtinai aplankykite Gatufesten gatvės festivalį. Taip pat nuomotu automobiliu galėsite nuvažiuoti ir į Tranvikeno paplūdimį.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Sundsvall Midlanda Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Sundsvall Midlanda Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Sundsvall Midlanda Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Sundsvall Midlanda Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Sundsvall Midlanda Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 32 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D

DUK apie nuomą Sundsvall Midlanda Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Sundsvall Midlanda Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Sundsvall Midlanda Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Sundsvall Midlanda Oro uostas

Rodyti daugiau