Automobilių nuoma
Lausanne
Žlugimas
Sveicarija // Lausanne
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Lausanne: Sixt automobilio nuoma internetu

Aplankykite visą vietovę šalia Ženevos ežero – pasinaudokite Sixt rent a car automobilių nuoma Lozanoje. Šveicarijoje ir kitose 104 – iose pasaulio šalyse veikianti transporto priemonių nuomos įmonė „SIXT“ buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje. Tad šias paslaugas teikia jau daugiau nei 100 metų: tiek laiko keliautojai jau gali naudotis jiems patinkančiu transportu tyrinėdami kitą šalį. Auto nuoma ypač naudinga tiems, kurie savo kelionėje tikisi aplankyti daugiau nei vieną miestą. Jei visgi nuspręsite išsinuomoti automobilį Lozanėje, su juo taip pat galėsite nuvykti į Ženevą, Berną, kitus netoliese esančius Šveicarijos miestus.

 
 • Lozana

  Sixt Automobilių nuoma
  34, Chemin de Mornex
  1003 Lausanne

  Pi. - Pe.07:30 - 18:30
  &#.08:00 - 14:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Aplankykite Šveicariją nuomota transporto priemone

Naudodamiesi Sixt rent a car nuomos punktu Lozanoje, galėsite lengvai pasirinkti Jums patinkantį automobilio tipą. Šiuo metu jų siūlomi net keturi: lengvaisiais automobiliais ir universalais patariama važiuoti siekiant įprastų patogumų, be to šiuos automobilius bus patogu vairuoti. Jei į Lozaną vykstate verslo reikalais, tuomet verčiau rinktis kabrioletą ar kupė: sudarysite oficialų pirmą įspūdį. Ketinate daugiau klajoti užmiestyje? Tuomet nusprendę pasinaudoti automobilių nuoma Lozanoje rinkitės keturiais ratais varomą visureigį. Yra variantas ir tiems, kurie vežasi gana daug bagažo: tai – lengvieji krovininiai automobiliai. Pasirinktą transporto priemonę į punktą galima grąžinti Jums patogiu metu.

Kodėl verta išsinuomoti automobilį Lozanoje?

Prancūziškai kalbančioje Šveicarijos dalyje įkurta Lozana yra Vodo kantono sostinė. Tai yra ketvirtas pagal dydį šalies miestas, tačiau ne tuo jis garsina Šveicariją: teritorija laikoma sporto sostine, nes čia buvo įkurtas tarptautinis Olimpinių žaidynių komitetas, Sporto arbitražo teismas, taip pat šiame mieste daug sporto asociacijų turi savo būstines.

Vienas didingiausių miesto statinių yra Notre Dame katedra. Anksčiau ši katedra buvo Santjago de Kompostelos kelio dalis, dabar tai yra istorinis statinys, žavintis ne tik XIII amžiaus vitražais, bet ir išlikusia VIII amžiaus bazilika. Katedra stovi Paludo aikštėje, kur stovi seniausias miesto fontanas. Norite geriau pažinti sporto istoriją, su kuria susijęs miestas? Užsukite į Olimpinių žaidynių muziejų, kuriame eksponatai padės apžvelgti, kaip keitėsi sportas nuo Antikos laikų iki šių dienų. Jei norite daugiau sužinoti apie šį regioną, aplankykite archeologijos ir istorijos muziejų.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service