Automobilių nuoma Sveicarija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Sveicarija

Atraskite Sveicarija

SIXT automobilių nuoma Šveicarijoje

SIXT automobilių nuoma Šveicarijoje

Vykdami į vieną brangiausių šalių nusimeskite bent vieną rūpestį: pasirinkite išsinuomoti automobilį Šveicarijoje iš kompanijos SIXT rent a car. Nuomos punktai lauks Jūsų visoje šalyje, o Jūs su nuomotu automobiliu galėsite daug paprasčiau aplankyti visa, ką gali pasiūlyti Šveicarija. Nusprendę pasinaudoti auto nuoma, suteikiate sau galimybę keliauti valdant ne tik maršrutą, bet ir išvykimo, grįžimo laikus. Vykstant į kelionę itin svarbu pasirinkti tinkamą transporto priemonę, kuri padės Jums lengviau ir greičiau aplankyti norimus objektus. Tai galite padaryti pasirinkę kompanijos SIXT rent a car paslaugas. Norite pasimėgauti lengva kelione? Tuomet rinkitės universalą arba lengvąjį automobilį. Nuomos punktuose rasite ir kitokių tipų automobilių. Tarp jų yra ir kabrioletai, kupė, skirti norintiems kiek prašmatnesnės kelionės. Šie automobiliai ypač tinka, jei vykstate į verslo kelionę. Taip pat nuomos punktuose rasite ir visureigius, lengvuosius krovininius automobilius. Visose transporto priemonėse yra įdiegti satelitinės navigacijos prietaisai, o jei vykstate kartu su vaikais, duosime ir specialias kėdutes.
Vairavimo taisyklės Šveicarijoje Norint, kad kelionė praeitų sklandžiai, būtina atsižvelgti į šalies vairavimo taisykles, kultūrą. Tik taip galėsite užtikrinti, kad ne tik gerbsite kitus vairuotojus, bet ir iš kelionės parsivešite tik teigiamus įspūdžius. Tad parinkome kelis punktus, kuriuos verta turėti omenyje vairuojant Šveicarijoje: viršijus greitį, Jums gali iš karto gali būti suteikta bauda: šios šalyje gana didelės, tad verta sekti ženklus; negalite naudotis paslaugomis, kurios nurodo, kur yra greitį matuojančios kameros; jaunesni nei 7 metų vaikai negali sėdėti automobilio priekyje; jei prieš Jus posūkis su mažu matomumu, turite apie save pranešti garsiniu signalu.
Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Šveicarijoje Šveicarija - įstabaus grožio šalis, tad galite būti tikri, kad rasite, ką aplankyti. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Šveicarijoje, būtinai nuvykite į sostinę Berną. Tai iš viduramžių išlikęs miestas, žavintis senamiesčiu, kuris buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Mieste taip pat yra įspūdingas botanikos sodas, kur galėsite susipažinti su augalais ne tik iš Šveicarijos, bet ir iš viso pasaulio.Norite pasigrožėti Šveicarijos gamta? Geriausios vietos tai padaryti yra šalia Ženevos ežero stovintys miesteliai. Bet kuriame iš jų galėsite matyti visą ežerą, grožėtis kalnais. Būtinai nuvykite ir į Ženevą, kurioje yra Jungtinių Tautų štabas. Mieste yra ir turistus sutraukiantis reginys: vandens fontanas, kuris šauna vandenį kelis šimtus metrų į aukštį.Vis dar negana gamtos? Tuomet rekomenduojame aplankyti Šveicarijos nacionalinį parką. Tai vieta, kur iš arti pamatysite Alpes. Dar viena rekomenduojama vieta - Jungfrau regionas - tai tylus kurortas, kur galėsite ilsėtis prie pat Alpių.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Sveicarija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Sveicarija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Sveicarija, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Sveicarija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Sveicarija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,5
Remiantis 11283 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)
Transporto priemonė
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

MINI Cooper S
MINI Cooper S
MB A-Klasse
MB A-Klasse
MINI Cabrio
MINI Cabrio
Renault Mégane Grandtour Aut.
Renault Mégane Grandtour Aut.
Range Rover Sport SE
Range Rover Sport SE
Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ Cabriolet
Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ Cabriolet
BMW 520d Aut.
BMW 520d Aut.
BMW X1 xDrive25e
BMW X1 xDrive25e
BMW iX
BMW iX
Mercedes-AMG GLE 53 Coupé
Mercedes-AMG GLE 53 Coupé
DUK apie nuomą Sveicarija
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Sveicarija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Sveicarija?