Automobilių nuoma Zeneva (Genf) Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Zeneva (Genf) Oro uostas padalinį

Adresas

Desk Arrival Hall, C.P.781, 1215 Genève, Sveicarija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:30
Valstybinės šventės
07:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Zeneva (Genf) Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Gražųjį Šveicarijos miestą padės aplankyti Sixt automobilių nuoma Ženevos oro uoste. Sixt rent a car automobilių nuomos paslaugas pradėjo teikti dar 1912 metais, todėl šiandien sukaupusi jau daugiau nei 100 metų patirtį. Pasirinkę šį nuomos punktą, gausite automobilį pagal savo poreikius, o tie, kurie turi iPhone mobilųjį telefoną, galės dar greičiau išsirinkti norimą transporto priemonę. Visi automobiliai – lengvieji, universalai, kupė, kabrioletai, visureigiai – puikios kokybės ir leis Jums maloniai pasiekti Ženevos miesto centrą. Beje, reikėtų nepamiršti, kad Šveicarijoje ne vienas kelias mokamas, todėl pasiruoškite smulkių monetų – jas reikės sumesti, kad galėtumėte pravažiuoti.
Pradėkite savo kelionę su automobilių nuoma Ženevos oro uoste Tarptautinis Ženevos oro uostas (GVA) daugiausia teikia paslaugas oro linijoms, kurios skraidina į kitus Europos miestus, tačiau vykdomi ir tarpžemyniniai skrydžiai. Oro uostas priklauso Ženevos miestui, jis įkurtas 1919 metais Kuantrino laukuose. Šiuo metu jame yra du terminalai – antrasis naudojamas sezoniniams skrydžiams. Nors oro uostas nėra taip toli nuo Ženevos miesto centro (tik 4 km), šį atstumą įveikti vis tiek kur kas patogiau automobiliu. Jei norite keliauti nepalyginamai patogiau, rekomenduojame išsinuomoti automobilį Ženevos oro uoste. Iš šio oro uosto galima nuvykti ir iki Prancūzijos.
Aplankykite gražųjį miestą su auto nuoma Ženevoje Kaip ir Ciurichas, Ženeva yra šalia to paties pavadinimo ežero. Norintiems pamatyti daugiau gamtos vaizdų, rekomenduojame, pasirinkus išsinuomoti automobilį Ženevos oro uoste, bent apvažiuoti šį ežerą arba nuvykti į kitus Ženevoje esančius parkus, pamatyti vietinius kalnus ir nusifotografuoti šalia Jet d'Eau – fontano, kurio srovė į aukštį siekia net 140 metrų. Ženeva – tarptautinis miestas, čia įsikūrę Jungtinių Tautų, Raudonojo kryžiaus filialai, be to – itin svarbus istoriškai, mat čia buvo pasirašyta Ženevos konvencija, apibrėžusi karo belaisvių situaciją.Turistams patartina aplankyti senamiestį, kur galėsite pamatyti Šv. Petro katedrą. Nusileidus į katedros požemius galima daugiau susipažinti su miesto istorija, mat ten rasite muziejų. Jeigu domitės mokslu, būtinai nuvykite į CERN – mokslo salą. Kad ir kur nuspręstumėte vykti, galite būti tikri, kad Šveicarija ras, ką Jums pasiūlyti.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Zeneva (Genf) Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Zeneva (Genf) Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Zeneva (Genf) Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Zeneva (Genf) Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Zeneva (Genf) Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 2502 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonė
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,6)

DUK apie nuomą Zeneva (Genf) Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Zeneva (Genf) Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Zeneva (Genf) Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Zeneva (Genf) Oro uostas

Rodyti daugiau